Wpis z mikrobloga

Jestem dumny - parę dni próbowałem przejść Hall of the Mountain King - Apocalyptici Link do utworu na bsaber.com na hardzie, dzisiaj się udało!
Świetny to był utwór nie zapomnę go nigdy :D
Czas szykować się do experta!
Swoją drogą jak ktoś lubi metal a szczególnie power metal to będzie miał ciężki start, zagrać Rhapsody of Fire na no failu chapeu bas jak się komuś uda ;P Na swoim końcie zebrałem dużo kawałków w zakładkach możecie zajrzeć :)
https://bsaber.com/songs/new/?bookmarked_by=toxarz

A Wy jakie kawałki polecacie ?

#oculus #beatsaber
Niebadzlosiem - Jestem dumny - parę dni próbowałem przejść Hall of the Mountain King ...

źródło: comment_1609701912bOUzdZwHNtaltOedE7KzL5.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@Koxsik: No Ty to już weteran (i chyba po części emerytowany? xD), więc możesz flexować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Niebadzlosiem: @Pomocny_kot: Widzę, że w miarę zbliżone poziomy, ja generalnie większość expertów przechodzę, z kolei do expert+ nie mam podejścia, chyba że jakieś uber łatwe, co w zasadzie w expercie powinny siedzieć. Można kiedyś się zgadać na multiplayer i mapkami się w ten sposób powymieniać (
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem: Grasz na wersji zmodowanej na oculus quest 2 czy na wersji steam? Bo jakoś ostatnio przy uruchamianiu na oclusie pokazuje się ostrzeżenie o łamaniu licencji i ciekawi mnie czy pewnego pięknego dnia nie będzie masowego banowania :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ghostek: Pirat na kompie więc banów się nie boje :P
Gram tylko na kompie przez kupiony virtual desktop bo sie właśnie bana boje :P
Uwalić headset za 1600zl l to mnie nie stać :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pomocny_kot: Jak sobie radzisz /nauczyłeś się jak wypadniesz z rytmu xd? Bo jak jest dłuższy ciągle kawałek szybki czyli ciągle góra dół góra dół na 2 miecze obok siebie albo jednym i się pomyle to już koniec xD Sypie się jak domino xd
  • Odpowiedz