Wpis z mikrobloga

@lukas12x: no ja osobiscie juz w nic innego nie gram niz gry rockstara, wlasnie na swieta postanowilem sobie zaczac przechodzic GTA IV (genialne), pozniej przejde dodatki do niego a następnie GTA V. To wszystko zajmie mi caly rok (tak mysle) bo gram pol h do godziny dziennie, a na koniec tego roku lub w przyszlym trailer gta vi wiec bajka
W sumie to tak sie zastanawiam czy w #rdr2 to ulepszanie obozu miało jakiś sens i cel? Tak jakby mechanika która nie daje absolutnie nic


@lukas12x: Raz, że są jakieś realne efekty (zapasy pod ręką w obozie, z którego jednak korzystasz, czy szybka podróż), a dwa że choćby to były tylko wizualne zmiany, to równie dobrze można powiedzieć, że kupowanie ubrań nie ma sensu ¯\_(ツ)_/¯
@wklebachdymu kurde też taki plan mi ostatnio do głowy wpadł, tylko zacząłem od rdr1 później mam w planach gta iv + dodatki potem Bully i San Andreas, GTA V narazie sobie daruje bo już po 3 przejściach znam je na pamięć :p
@lukas12x: Na początku wydawało się, że to może mieć jakiś sens, ale niestety większość to pierdoły i się ulepszało, bo kasy i tak nie było co robić z kasą. Z tego co pamiętam, poza tym stanowiskiem gdzie mogłeś ściągać konia, realnie z niczego nie korzystałem - czysta kosmetyka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wklebachdymu: Jako, że do GTA VI jeszcze daleko to polecam ograć Detroit Become Human. Niestety misje są zamknięte, ale fabuła, emocje i to jak świat reaguje na czyny gracza sprawiło, że połknąłem ten tytuł w kilka dni. Jako wielbiciel otwartych światów polecam to w oczekiwaniu na inne tytuły