Wpis z mikrobloga

muszę zasilić konto revolut a tu po próbie doładowania wyskakuje komunikat "Strona o wybranym adresie URL nie istnieje, należy zweryfikować stan bezpieczeństwa Twojego komputera.". Wtf? miał ktoś podobnie i wie co robić? #revolut
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gall1916: ktoś pisal juz na tagu ze jakieś problemy są z doładowaniem. Sprobuj poprosić się o płatność za pomocą linku
  • Odpowiedz
@Lofzug: nawet na czacie pisałem, sugerowali że to wina banku, pusciłem tradycyjny przelew (mbank) i cofnęło mi po jakimś kwadransie, teraz spróbowałem z aliora i na razie nie cofnęło także zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale dziwne i irytujące
  • Odpowiedz
  • 0
@asdxmee wpłaciłem normalnym przelewem z innego konta niż mbank i weszło (bo z mbanku cofnęli jakos po kwadransie ale ostatecznie i tak doszedł więc brawo mbank)
  • Odpowiedz
@krzychkll: @Gall1916: @asdxmee: gadalem z supportem, już mają case i naprawiają. w miedzyczasie po prostu wygenerujcie sobie link zapłaty i sami go spłaćcie kartą mbanku i w przeglądarce juz poprawnie się 3Dsecure wyświetla.
  • Odpowiedz
To samo. Kontakt z mBankiem bezcelowy, na infolinii w ogóle nie wiedzą o czym mówią. Złożyłem reklamację oficjlaną, zobaczymy, czy coś da.

@rhqq daj znać w końcu, jak generować ten link (w miarę łopatologicznie komuś, kto nie wie).
  • Odpowiedz