Wpis z mikrobloga

#detroitbecomehuman #gry #pcmasterrace
Czy ktoś poradził sobie w problemami na PC z tą grą? Mam najnowsze sterowniki i karte RTX 2060, i wysypuje się w losowych momentach :( myslalem, ze to przypadlosc wersji demo, ale kupilem pelna wersje i jest to samo :(
Czytalem te porady zeby zrobic downgrade sterownikow do jakiejs ultra starej wersji, ale to z kolei wplynie na inne gry, które ogrywam :/
A sama gra wydaje sie bardzo fajna!
Help?
  • 11
@Agdyby_tak_bez_loginu: To gratki ;-) A masz karte od Nvidii? Ja mam ten caly pakiet Geforce experience, sterowniki w wersji 460.89 z 15/12. Na razie nie mialem czasu wlaczyc, ale jutro moze odpale jeszcze raz testowo i sprawdzę. Zasobów u mnie raczej nie brakuje
@Euphor: kurde, właśnie kupiłem Detroit, i co? Też mi się wyjebuje :/ 1 misję udało mi się przejść a potem gra się po prostu freezuje. Ryzen 3700X, Rtx 3070, 16 gb ramu, najnowsze sterowniki...
Za 1 razem pomogło usunięcie cache shaderów, ale i tak 2 misja mi się nie uruchamia w ogóle :/
@Navrazz: Dzieki za info, widac super optymalizacje na rtx :/ tez bym zrobil, ale kupilem klucz nie bezposrednio na steam niestety. Moze pomecze jeszcze bezposrednio developera :p