Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@cin123654: Gdzie w cyberpunku jest dobre AI, poprawnie respiąca się policja i dobre ragdolle postaci i 1000 innych rzeczy które można by wymieniać bez końca. A do GTA V największy zarzut bo da się przeskoczyć motorem przez mapę i jakieś glitche ze zmodowanych wersji gier...
  • Odpowiedz
@Pawcio_cukierek: 1. GTA ma za sobą 7 lat łatania, a w ostatnie łacie usunęli błąd z singla który był od 7 lat !.
2. NPC miasta traktuję jako wypełniacz, nie łażę za nimi jak psychol ( tak z ciekawości NPC w RD2 też nie mają życia własne TVPGRY pokazały co robi szwaczka NPC, po dniu pracy idzie i stoi sobie w pustym pokoju)
3. NPC z misji mają fajne AI
  • Odpowiedz
@wilczur: W większości gier tak jest więc czym się dziwić. ( W AC Valhalla walę z łuku trup ścielę się gęsto, a NPC kwiatki wąchają) A opisywany przypadek tyczył się 2 piętrowego bloku, oraz baru.
  • Odpowiedz
@Wormditt: polecam tego typa wrzucić na czarno, siedzi od premiery gry na tagu i codziennie wali fanbojskiego konia albo rzuca się ze śliną na każdego, kto śmie skrytykować cyberpunka xD
  • Odpowiedz
W większości gier tak jest więc czym się dziwić. ( W AC Valhalla walę z łuku trup ścielę się gęsto, a NPC kwiatki wąchają) A opisywany przypadek tyczył się 2 piętrowego bloku, oraz baru.


@cin123654: haha akurat w AC Valhalla nawet na niskim poziomie trudności NPC robią uniki jak do nich celujesz z łuku i #!$%@? trafisz, jedyna szansa coś uszczelić to a) ukrycia w głowę od razu b) robiąc
  • Odpowiedz
@matkaPewnegoMirka: tak w 2 lata zrobili grę która jest po prostu dobra a na cyberpunka wydali 300milionów robili 8 lat i wyszło gówno gorsze od AC Valhalla. Zapowiadali przełom a wyszedł średniak.
  • Odpowiedz
@matkaPewnegoMirka: no akurat Cyberpunk wprowadził tyle nowości... No chyba że ktoś grał w Deus Ex, Outer Worlds i GTA... Aaa no i Cyberpunk też jest niezgodny historycznie: Johnny Silverhand... SPOILER!!!!! nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Broda93: pierwszy Assassyn był w miarę zgodny historycznie, kolejne części to jakaś fanaberia, w dodatku pamięć genetyczna jeżeli już to nie działa tak, jak w grze. Czy ja mam "ból dupy" o Assassyna, że piszę o nim co drugie dzień? Oczywiście, że nie! Bawcie się jak najlepiej! :) ps. argument z Silverhandem był z d., przyznaj xD
  • Odpowiedz
CP w 2 tygodnie podbił rynki, gra nadal utrzymuje się na liście najchętniej granych produkcji ( lepszą są tylko gry online), chiny oszalały na punkcie CP mimo że nie było tam premiery. Gra ma bardzo dużo ocen pozytywnych.


@cin123654: ale co ty #!$%@?? ja mówię o stanie technicznym a ty wyskakujesz z jakimiś danymi z dupy XD co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
@Wormditt: Tylko czemu "nowa generacja" ma wydajność w dniu premiery PC z 2008 do 2010 roku ? Już w dniu premiery było widać że PS4 jest technologicznie wstecz i słabiutkie. Byle jakie CPU z komórki jest wydajniejsze od CPU z PS4


@cin123654: Czy Ty starasz się powiedziec to, że cyberpunk, gra projektowana pod ps4 i xone chodzi #!$%@? na tych konsolach przez to, ze sa słabe? XD
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: tak, już w dzień premiery ps4 miało bardzo mało mocy - minęło 7 lat. Technikalia poszły do przodu, a wydajność konsol nie. Oglądałem filmik porównawczy pc v ps4 - niska rozdzielczość , wycięte cienie, niższa jakośc tekstur. Tyle męczarni żeby jako tako chodziło. Miasto w CP jest bardzo złożone, trzeba to wyrenderować, to nie RD2 gdzie generowane są duże pola + drzewa.

PS4 ma bardzo słabiutkie CPU, GPU też
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: Śledząc rozwój gry wiem że była tworzona dla PC. W okolicach 2019 roku gra dostała wsparcie dla RT, a później DX12 Ultimate. Żadna gra w tej chwili nie ma tak złożonego miasta. Obiecali to wydali. Jaki byłby krzyk jakby prezes CDP powiedział że nie będzie na Ps4 bo są za słabe ? Jaki byłby krzyk jakby gra dostała downgrade jak WD1 - bo konsole są za słabe ? Zapewne
  • Odpowiedz