Wpis z mikrobloga

Sporo widziałem komentarzy odnoszących się do strzelania petardami w noc sylwestrowo-noworoczną.

Jestem po stronie miłośników psów, albowiem uważam za kompletnie bezsensowne przepalanie pieniędzy na tego typu rozrywki. Nie jestem zwolennikiem dyktowania ludziom, na co mają wydawać swoje pieniądze (wystarczy tylko wysoko opodatkować petardy i sztuczne ognie, jak papierosy, wódę i napoje z cukrem), ale poprę zakaz korzystania z nich w przestrzeni publicznej (czyli de facto niemal wszędzie).

Odnoszę wrażenie, że przez ludzi, którzy mówią

je--ć psy, kiedyś psy walczyły na wojnie, teraz boją się petard, raz w roku można to wytrzymać, poza tym są burze,

tak naprawdę nie osiągnęli w życiu niczego i teraz chcą, żeby raz w roku ktoś zwrócił na nich uwagę, że zamiast na alko wydali pieniądze od Bociana na coś, co robi głośne bum.
  • 23
  • Odpowiedz
@KrzLis: Piszesz ze sporo widziales komentarzy. Widziec to nie to samo co przeczytac ze zrozumieniem.

Dam Ci szanse:

"ogromna wiekszosc boldupiacych ze ich piesek sie boi przez ten jeden dzien w roku nic nie ma przeciwko temu ze ich piesek drze ryja rano i wieczorem przez 364 pozostale dni przeszkadzajac
  • Odpowiedz
@KrzLis: A co Tobie do tego, w jaki sposób ludzie chcą spędzać swój wolny czas i na co zamierzają przeznaczać zarobione przez siebie pieniądze? Jeden dzień w roku postrzelać fajerwerkami nie można, bo jakiś piesek, który przez pozostałe 364 dni w roku denerwował swoim ujadaniem najbliższe otoczenie się boi (°°
  • Odpowiedz
@gorzki99, @jogurt99: ciekawa, ale dziwaczna logika.

Część psów szczeka.
Część psów się boi.

Można je--ć tę część, która się boi, ponieważ jakaś (inna) część "drze ryja rano i wieczorem przez 364
  • Odpowiedz
Można je--ć tę część, która się boi, ponieważ jakaś (inna) część "drze ryja rano i wieczorem przez 364 pozostale dni przeszkadzajac innym"?


@KrzLis: Mozna czy nie mozna. Staralem Ci sie pokazac hipokryzje-moj piesel moze drzec ryja 364 dni ale wy nie mozecie strzelac 1 dzien bo sie boi.

Zeby byla jasnosc-nie strzelam w sylwestra a ostatnio fajerwerki to kupilem jakies 30 lat temu.
Ale wkurza
  • Odpowiedz
Staralem Ci sie pokazac hipokryzje-moj piesel moze drzec ryja 364 dni ale wy nie mozecie strzelac 1 dzien bo sie boi


@gorzki99: czyli ogólnie cały pomysł bierze w łeb, ponieważ niektórzy jego zwolennicy to hipokryci?

Tylko idiota bedzie sie plul o strzelanie raz w roku - ale wtedy nie bedzie sie plul o darcie ryja piesela codziennie o piatej rano albo 23 wieczorem.


@gorzki99: masz jakieś dane na
  • Odpowiedz
masz jakieś dane na poparcie tego związku przyczynowo-skutkowego między byciem idiotą a pluciem się? Czy to też wyssałeś z palca? :)


@KrzLis: A Ty potrafisz samemu wyciagac wnioski czy wszystko musisz miec podane na talerzu?

Jak inaczej nazwiesz kogos kto ma pretensje o cos co sie dzieje raz na 365
  • Odpowiedz
potrafisz samemu wyciagac wnioski czy wszystko musisz miec podane na talerzu?


@gorzki99: ach, czyli Ty jesteś z tych śmiesznych prawaków, co to się obrażają na źródła?

Mnie fqurfia procesja na boze cialo. Laza pod domami, dra ryja, napierdzielaja dzwonkami a czlowiek by sie chcial
  • Odpowiedz
Potrafię wyciągać wnioski, ale żeby wyjść poza perspektywę moich własnych obserwacji, staram się korzystać z dobrych źródeł, a nie z anecdata.


@KrzLis: Podaj mi w takim razie zrodla na temat "smiertelnosc wsrod tych ktorzy wyskoczyli z 30 pietra"

Potrzebujesz zrodel czy jestes w stanie sam wyciagnac wniosek ze raczej ta smiertelnosc jest
  • Odpowiedz
Jasne ze to mega wygodne-lepiej jak ktos za nas mysli niz mamy pomyslec samemu.


@gorzki99: ale właśnie problem polega na tym, że ja kwestionuję to, co Ty sobie pomyślałeś. Przypomnę, że to ja dwukrotnie poprosiłem Cię o podanie źródła tego, co napisałeś. Nie przyjmuję bezrefleksyjnie Twoich twierdzeń, tylko proszę Cię o podanie źródła.

Trochę sobie z Ciebie zakpiłem pisząc, że pewnie wyssałeś te dane z palca, ale teraz wychodzi na to, że jednak miałem
  • Odpowiedz
ale właśnie problem polega na tym, że ja kwestionuję to, co Ty sobie pomyślałeś


@KrzLis: no i calkiem dobre podejscie

Przypomnę, że to ja dwukrotnie poprosiłem Cię o podanie źródła tego, co
  • Odpowiedz
Ja natomiast zapytalem Ciebie co do zrodel na temat smiertelnosci ludzi ktorzy wyskoczyli z 30 pietra.

SUBTELNIE POMINALES


@gorzki99: bo mnie nie interesują Twoje fikołki (które pominąłem), tylko źródła (których nie było).
  • Odpowiedz
bo mnie nie interesują Twoje fikołki (które pominąłem), tylko źródła (których nie było).


@KrzLis: No to ja nie mam wiecej pytan.

Jesli ktos potrzebuje zrodel na stwierdzenie 2+2=4 to serio
  • Odpowiedz
Mega smieszny jestes


@gorzki99: no w porównaniu z tym, jak żałośnie zaorałeś się, mimo fikołków, to rzeczywiście muszę sprawiać wrażenie śmiesznego.
  • Odpowiedz
no w porównaniu z tym, jak żałośnie zaorałeś się, mimo fikołków, to rzeczywiście muszę sprawiać wrażenie śmiesznego.


@KrzLis: i nadal nie przestajesz :) fajnie tak dobry poczatek tego roku-mozna se humor poprawic.

Jak juz wsadzisz ta reke do ogniska bo przeciez nie podalem zrodel ze ogien parzy to daj
  • Odpowiedz
i nadal nie przestajesz :)


@gorzki99: zupełnie mi to nie przeszkadza.

Tak jak Tobie musi nie przeszkadzać zaorywanie się coraz głębiej.

Bohatersko obalasz chochoła, którego sam zbudowałeś, żeby Ci było łatwiej ze mną dyskutować.
  • Odpowiedz
żeby Ci było łatwiej ze mną dyskutować.


@KrzLis: Ale z Toba sie nie da dyskutowac. Nie odpowiadasz na pytania, masz jakas teze ktorej trzymasz sie bardziej niz tonacy brzytwy i wogole jej nie bronisz. Jedyne co potrafisz powiedziec to "podaj zrodla"

Na to ze ogien jest goracy tez zrodel potrzebujesz? Serio nie dociera do Ciebie jak sie
  • Odpowiedz
masz jakas teze ktorej trzymasz sie bardziej niz tonacy brzytwy


@gorzki99: właśnie rzecz polega na tym, że ja nie mam żadnej tezy. Ja po prostu chcę zbadać prawdziwość tych, które Ty podałeś:

ogromna wiekszosc boldupiacych ze ich piesek sie boi przez ten jeden dzien w roku nic nie ma przeciwko temu ze ich piesek drze ryja rano i wieczorem przez 364 pozostale dni przeszkadzajac
  • Odpowiedz
Nie jestem natomiast gotów przyjąć prawdziwości tych dwóch tez, napisanych przez gorzkiego99 tylko dlatego, że gorzki99 napisał kilka całkiem prawdziwych tez: że 2+2 = 4, że jak ktoś spadnie z 30 piętra to raczej się zabije i że ogień parzy.


@KrzLis: Ale serio? Przeciez ja Ci nie kaze przyjmowac tez bo ja tak napisalem. Nie podaje zrodel wiec odrzucasz tezy (mimo ze innych nie odrzucasz a zrodel nie podalem)

Ja prosze tylko o jedno - zebys sie zastanowil, sam pomyslal-nie opieral sie na tym co ktos
  • Odpowiedz
Ja nazywam kogos takiego idiota


@gorzki99: czyli jednak wyssane z palca.

Dzięki za potwierdzenie, dalsze Twoje odpowiedzi w tym wątku nie będą mi już potrzebne. Dyskutować z Twoimi ocenami nie zamierzam.
  • Odpowiedz