Wpis z mikrobloga

#majsterkowanie #meble #stolarstwo Mirki jak wykręcić takie śruby z jednej i drugiej strony gwint.Jest to łączenie narożnika 2 płyty mdf. Nakręciłem z dwóch stron nakrętki jedną stronę zablokowałem drugą odkręcałem i urwałem gwint Jak to tera ugryźć. Nawiercic otwory naokoło i wycinając w cholere i potem nawiecic obok otwory i dać śruby z nakretką? Co radzicie?
jancelek - #majsterkowanie #meble #stolarstwo Mirki jak wykręcić takie śruby z jednej...

źródło: comment_1609598735fYKDb0Rajc20oZZJHAR8NQ.jpg

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@jancelek: a weź #!$%@? zmierz odległość między tymi elementami. Ja już wiem co to jest i jak się to demontuje. Tam powinno być około 9cm. Jak tak, to weź ciamajdo szarpnij do góry jedna z części narożnika zapierając się o drugą część. Jak nie idzie, to szarpiesz na odwrót.
  • Odpowiedz
  • 0
@janznetu co tam się w Twojej głowie gotuję ty ciamajdo ty Oopie! ( ͡º ͜ʖ͡º)odległość między elementami to som 2 płyty mdf złączone tymi śrubami pazurkowymi
  • Odpowiedz
@jancelek: odległość w poziomie między dwoma sąsiednimi śrubami. Masz tam 2 razy po dwie. 8-9cm około tam będzie.
I rozbieraj już ten narożnik. On nie jest skręcany, tylko nasadzany!!! A przypomniało mi się, bo kiedyś #!$%@? stary narożnik na smietnik i to samo było ;)
Stary juz jestem i ciężko było sobie przypomnieć :D
  • Odpowiedz