Wpis z mikrobloga

@MirkoPytania: Odpowiedziałam Ci najprościej, jak umiałam. natrafiłam na barierę wynikająca z Twoich zasobów. Wszystko Ci wytłumaczyłam.
na drugim screenie jest część wiadomości z pierwszego, zatem tym bardziej dziwi mnie to, że przegapiłeś. Lub nie przeczytałeś. Odpowiedz mi w wiadomości prywatnej, chcę, żebyś przyswoił sobie wygląd takiej konwersacji i nie popełniał gaf.
  • Odpowiedz
@Thachii: Nikogo trafnie nie podsumował, skoro nie wiedział jeszcze, jak wyglądają takie screeny, Thachi. Zastanów się, czy chcesz coś jeszcze dodać, ponieważ ponownie dodaję Cię na czarną listę (tak jak Ty mnie).
  • Odpowiedz
@Thachii: Thachi, tam nie było żadnego podsumowania, a gafa - nie zauważył, że na drugim screenie jest cześć wiadomości z pierwszego i pomylił kolejność. Trzymaj się, głowa do góry.
  • Odpowiedz
@KRISSVector Nie dyskutuj z przegrywami. Im nie chodzi o to by promować męskie zdrowie tylko o to by być przegrywem i w tym tkwić bo im tak wygodnie. Dają sobie atencje nawzajem i brandzlują się do #pieklomezczyzn
Promuj dalej męskie zdrowie. Do wielu ludzi nie skrzywionych przegrywem to trafi i będą się badać.
  • Odpowiedz