Wpis z mikrobloga

Lw 15meczy do końca 2 wygrane XD jak można być tak słabym w tą grę grając codziennie to ja nie wiem. 442 4231 taktyki z YouTube poradniki a dalej takie gowno gram. Niech ktoś założy szkole grania w Fifę to się zapisze
#fut
  • 20
  • Odpowiedz
  • 1
@maxym1990 jak robisz rq to elo się nie zmienia i wrzuca Cię z tym samym ratingiem lub lepszym nigdy na Twoim poziomie. Ja też dostawałem w dupę a teraz liga 1 2000 Sr i gold 2 minimum. Gram 442
  • Odpowiedz
@maxym1990: No to już pierwszy, ewidentny błąd. Nie sprintuj. Używaj sprintu, jak najmniej. Powinieneś go używać tylko i wyłącznie, gdy wychodzisz na pozycję 1v1 lub jesteś na skrzydle i chcesz zgubić przeciwnika. W środku pola/w obronie nie powinieneś w ogóle, bo Twoi zawodnicy 1. Gorzej podają na sprincie, 2. Gorzej przyjmują na sprincie, 3. Gorzej strzelają na sprincie, 4. Mają gorsze reakcje na sprincie. Najlepiej to zapomnij o tym przycisku i
  • Odpowiedz
@maxym1990: To nie jest teoria xD Pooglądaj prosów czy nawet graczy z elity - bardzo rzadko sprintują. BorasLegend (polecam jego YT) to nawet potrafi zatrzymać się przed polem karnym i zwyczajnie czekać, aż jego gracz się wystawi na pozycję.

Sprintów w fifie powinno się używać rzadziej niż myślisz.
  • Odpowiedz