Wpis z mikrobloga

Czaicie #!$%@?, że ćpun gdyby tak po prostu się tam umówił na usługę zapłaciłby 200 zł za full serwis, ale wielki popularny jutuber przyjechał jak ten jeleń i dwa dni macał typiarę po łydzie i kolanach, że aż pęcherze mu powychodzili i za to wszystko zapłacił ~ 5000 zł XDDDDDDDDDDD
#kononowicz #suchodolski #patostreamy
  • 10
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Ja to widzę trochę inaczej.
Niepełnosprawny typ wyrucha 2 niczego sobie dziewczyny i jeszcze zarobi na lajcie bo umówmy się jeżeli to rosky to nie problem im dać dla majora tylko czy major poradzi se na krysztale to już druga sprawa.
  • Odpowiedz
@xxxCZARNY: Hyba żartujesz nie poruchał i to jest pewne szmata wzięła go po to by chajs nabił im w kabze a nie po to by mu dupy dac to po pierwsze a po drugie po jego zachowaniu było widać że mu się nie wypiela bo w innym przypadku inaczej by się zachowywał zwrodzcie uwagę jak zachowywał się ćpun kiedy mógł dotchnąc kolana tak nie zachowuje się facet któremu kobieta dała
  • Odpowiedz
@Ramzes32: Być może Ramzesie, ale to nadal TYLKO domysły. Chociaż to o czym wspomniałeś, czyli o ćpuńskich napalonych macankach, świadczy o tym, że pragnął zbliżenia. Gdyby do niego doszło wcześniej, to raczej nie byłby tak napalony, bo już i tak zaliczył i tak. A widać było, że mu się chce.
No nie wiem, mam nadzieję, że te zachowanie tolueniarza świadczy o tym, że zapłacił, a nie dupczył.
Jeszcze ciekawi mnie
  • Odpowiedz
@xxxCZARNY: Na stówę nie zaruchac jestem tego pewny te #!$%@? wzięły go tylko w jednym celu poza tym jak wspomniałem wcześniej po ćpunie widać było to że strasznie chce tego zbliżenia bo na samą możliwość macania nóg aż się trząs a tak się nie zachowuje facet któremu kobieta się wypiela :-) a te wszystkie dziwne teorie z ruchaniem piszą 13 latkowie którzy nie wiedzą jeszcze co z czym się je(
  • Odpowiedz