Wpis z mikrobloga

  • 0
#ps5

Warto kupować jakąś kartę dźwiękową USB do konsoli, czy taka sama jakość będzie jak wepne słuchawki do pada?

Mam słuchawki Sennheiser HD555, więc cudów nie ma.
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nomadicgoogler nie mam jak. Słuchawki mam na Jack/Mini Jack a w konsoli nie ma żadnego takiego wyjścia. Nawet nie ma Optycznego.

Pozostaje mi tylko zewnętrzna karta dźwiękowa żeby mieć coś w miarę rozsądnej jakości.

Czy słuchawki są dobre, nie wiem, grają znośnie i mają muszle z materiału w którym nie pocą mi się uszy. Nie jestem audiofilem, ale nie lubię jak mi coś piszczy albo trzeszczy w tle.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nomadicgoogler chciałem kupić jakieś bezprzewodowe, ale użytkownik @EntryMode odradził mi tego działania. Więc uznałem że może wykorzystam moje stare Sennheisery, może się na coś przydadzą.

Przy okazji go może wywołam do tablicy - sprawiał wrażenie ogarniętego w temacie audio.

@EntryMode wołam
  • Odpowiedz
  • 0
@gawix późno było, nie ogarnąłem :D
Audiofilem nie jestem, obstawiam, żebym nie zauważył żadnej różnicy z kartą czy bez.
Podłączyłem hyperx cloud 2 kabelkiem do pada i jedyna rzecz która mnie wkurzała to brak szybkiej regulacji głośności - trzeba było wyklikac to z poziomu konsoli
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@EntryMode wiem wiem, poczytałem. Aktualnie czekam na karte dźwiękowa, nic specjalnego ale napewno będzie lepiej niż jest. Creative Sound Blaster X-Fi. Używkę za 100zl wyrwałem, dam znać czy jest lepiej
  • Odpowiedz