Wpis z mikrobloga

  • 2
@Yurakamisa zawsze mnie śmieszy jak laski odmawiają seksu na pierwszym spotkaniu xD

Zawsze dostają zwarcia przewodów jak pytam co za różnica czy będzie to miało miejsce po 1 czy po 5 randce?

Jak będzie kiepsko to i nie będziemy mieli o czym gadać po seksie to i tak związku z tego nie będzie xD
  • Odpowiedz
@Sprus: Może dlatego, że nie chcą być postrzegane jako "łatwe", niestety ciągle wiele osób krytykuje kobiety z tego powodu, podczas gdy u facetów uważa się to za normalne. Ewentualnie nie chcą być wykorzystane do jednego albo nie ufają w pełni komuś, kogo widzą pierwszy raz na oczy.
  • Odpowiedz
  • 45
@choochoomotherfucker jeżeli kobieta idzie do łóżka z typem który jest 9-10/10 bez zastanowienia, albo wcześniej dawała byle Sebkom a dochodzi z czasem do tego "postanowienia" że już nie idzie do łóżka z facetem którego dopiero co poznała to znaczy że wcześniej dawała więcej a jak spotyka faceta który może być dla niej kimś więcej niż tylko przygodą daje mniej

Czyli nieodpowiedzialny łobuz dostał więcej

XD
  • Odpowiedz
To czas nie gra roli tylko to co ma się w głowie xD


@Sprus: Kazanie poczekać to najprostsza metoda na odsianie ruchaczy. Jeśli facet szuka laski do związku to poczeka, jeśli chce się tylko walić to nie wytrzyma.

Z resztą jeden stosunek nie wystarczy by powiedzieć czy z kimś jesteś kompatybilny czy nie. Do przelotnego seksu mi nie robi czy laska daje na pierwszym spotkaniu czy nie, ale nie chciałbym,
  • Odpowiedz
  • 4
@x134xvb nawet szara myszka może powiedzieć ci ze wcześniej dawała bez zastanowienia

Przeczytaj to co wyżej napisałem

Maj w dipie to czy kobieta miała 1 czy 100 facetów przede mną bo też święty nie byłem

Ale jak daje mi mniej niż facetom wcześniej bo jestem miły, kulturalny i traktuje kobietę z szacunkiem to czuje się zwyczajnie oszukany i w pewnym sensie zdradzony
  • Odpowiedz
@Sprus:

Maj w dipie to czy kobieta miała 1 czy 100 facetów przede mną bo też święty nie byłem

Ja nie mam bo z doświadczenia wiem, że p------e laski = duży licznik albo "przygody seksualne". Bycie zdzirą nie bierze się znikąd. To nie jest naturalny stan i można mówić co innego, zdziry tak mówią, a później wychodzi jak bardzo są p----------e.

Ale jak daje mi mniej niż facetom wcześniej bo
  • Odpowiedz
  • 4
@x134xvb to znaczy że jak lubię s--s i nie mam problemu żeby znaleźć kobietę która jest skłonna szybko pójść ze mną do łóżka to jestem p----------y?

XD

S--s i gotowość na związek to dla mnie dwie różne kwestie.
  • Odpowiedz
to znaczy że jak lubię s--s i nie mam problemu żeby znaleźć kobietę która jest skłonna szybko pójść ze mną do łóżka to jestem p----------y?


@Sprus: Nie wiem, nie wiem jak jest z facetami. U kobiet to widać; problemy z samooceną, brak ojca w rodzinie, zaburzenia psychiczne (czyt. chodzenia do psychologa), brak umiejętności stworzenia stabilnej relacji, feminizm, skrajność, emocjonalność i tendencje do ryzykownych zachowań, często też bieda umysłowa. Mogę wymieniać
  • Odpowiedz
@Sprus: Plus i mówię to całkowicie poważnie jest duże ryzyko złapania weneryków, szczerze bardziej czułbym się bezpiecznie z prostytutką niż z tinderówą co daje każdemu. Takie kobiety mają tendencje to nie zabezpieczania się, s--s przerywany i tak dalej. Wiadomo jeśli stosujesz gumę to jesteś bezpieczny ale guma może się wyślizgnąć, niestety to mi się zdarzyło ( z mojej winy). Szczerze? Bałbym się.
  • Odpowiedz
@Sprus: Przeżywałem kiedyś strach, że od szlaufa złapałem jakieś g---o i powiem szczerze wolę być Incelem niż znowu to przeżywać. Tym bardziej, że te laski w c--j kłamią więc te zdziry nie powiedzą ci, że uprawiały s--s bez zabezpieczeń. Mi jedna taka zaprzeczała a ze mną się bzykała bez gumy, guma się wyślizgnęła ja na palony bezmózgi debil się bzykałem dalej, ale się w niej nie spuściłem, ona była tak
  • Odpowiedz
  • 0
@x134xvb ale wiesz ze wenere możesz złapać od laski z tindera czy od takiej z którą rsndkujesz od 3 miesięcy bo nie masz gwarancji, że randkuje tylko z tobą i wielokrotnie się z tym spotykałem, że laska randkuje na raz i sypia na raz z kilkoma facetami i wybiera tego który najlepiej rokuje, możesz też złapać od swojej dziewczyny z którą jesteś od roku, dwóch czy pięciu bo przeżyła "przygodę"

Nie
  • Odpowiedz
@Sprus: Divy robią sobie regularnie badania + guma. Jest duża różnica. Co do posta masz rację, ale normalne laski nie dają na pierwszych spotkaniach.

Kobiety inaczej patrzą na s--s niż my. Dla nas to jak potrzeba fizjologiczna u nich to coś więcej. Jak jest zdrowa psychicznie to to więcej znaczy potrzebę więzi, a jeśli jest zdzirą to może znaczyć wiele innych rzeczy na przykład niskie poczucie własnej wartości i potrzebę
  • Odpowiedz