Wpis z mikrobloga

Nigdy nie miałem lepszej kondycji do nauki, dzisiaj dzień oscyloskopu #elektronika zamiast konkursu na największego żula ile jo wypiłem (bełt) młody leć po piwo)
dzisiaj jesteście za głupi żeby zauważyć #alkoholizm ale popatrzcie na kolegów zezgonowanych - taka przyszłość przed wami, to że was poklepią po plecach inne menele i pochwalą nie zrobi was ludzi, zrobi z was meneli. #milegodnia
suqmadiq2ama - Nigdy nie miałem lepszej kondycji do nauki, dzisiaj dzień oscyloskopu ...

źródło: comment_1609488263ZKHdkULi8XH4qn7BxuEWPu.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Przy okazji sylwestra kiedy większość dzisiaj będzie nienawidzić alko to najlepszy dzień żeby komuś pomóc.

Mam mnóstwo privów od mireczków w sprawie alkoholizmu, wysokofunkcjonujący w it itp.

Jeśli chociaż jeden sobie zda sprawę że jest chory to więcej niż internetowej #!$%@? donejta na mieszkanie dać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: No jesteś w sumie jedyny, który dał radę bez tego prania mózgu na terapiach. W sumie możesz robić karierę


@kuroszczur: Nie wierzę w leczenie przez wiarę w boga czy opowiadanie jakimś wypranym typom swoich historii na spotkaniach i myślę że większość ludzi może tkwić w chorobie właśnie przez te metody
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Na pw, nikt sie na tagu z poważnych ludzi nie będzie otwierał z takim problemem, piszą do mnie na pw ludzie których sytuacja przypomina moje opowieści jak to wyglądało z mojego punktu widzenia
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Tutaj jest pięknie opisana pułapka WFA https://www.poradnikzdrowie.pl/psychologia/zdrowie-psychiczne/alkoholizm-wysokofunkcjonujacy-hfa-czym-jest-i-jak-go-rozpoznac-aa-bzc6-fGE7-E6hK.html

Wysokie stanowiska, jakie często zajmują alkoholicy wysokofunkcjonujący, stanowią dla nich rodzaj ochronnego pancerza – w końcu mało który podwładny chce świadomie wchodzić w konflikt ze swoim szefem. Powodzenie w życiu zawodowym jest też doskonałym pretekstem do tego, aby utwierdzać się w przekonaniu, że mój problem nie istnieje – w końcu mam dobrą pracę, ludzie mnie szanują i nikt się na mnie nie skarży.
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Moje posty są rozlane na przestrzeni lat, ciężko to zebrać w kupę - musiałbym książkę napisać a nie uważam że moja historia zasługuje na to żeby sobie laurkę wystawić w takiej postaci, przecież jutro mogę popłynąć z tematem ponownie - największy ruch na pw miałem po tym wątku na głównej https://www.wykop.pl/link/5873443
Nie można się poczuć wygranym bo to się zawsze kończy klęską
  • Odpowiedz
@kuroszczur: Największym problemem jaki ja miałem podejmując kolejne próby to jak nie zacząć chlać ponownie, co zrobić z natłokiem myśli i rządzą emocji, czym zastąpić stymulowanie mózgu?

Stąd właśnie nauka i totalnie nierealny cel, cel którego się nie da osiągnąć, nauka pozwala mi osiągać malutkie sukcesy i się z nich cieszyć, taka selfterapia

W sierpniu usiadłem pierwszy raz do linuksa a już jestem w trakcie pierwszego płatnego zlecenia, klientowi zdaję relacje
  • Odpowiedz