Wpis z mikrobloga

Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam dokladnie o 18:00 za rok. Razem podsumujemy czy rok 2021 byl lepszy czy gorszy od 2020.

W tym wpisie, możecie napisać krotka wiadomosc do siebie.

Przypomnę, że w 2020:
- palily sie lasy w australii
- wybory 12 maja sie nie odbyly
- palil sie las czarnobylski
- na swiecie panowala pandemia covid
- chleb byl po 3,50 zl
- bitcon kosztowal 106 tys zl
- akcje Tesli kosztuja 715,28 USD
- Robert Lewandowski zostal najlepszym pilkarzem roku
- w Polsce wybuchly protesty po opinii Trybunalu Konstytucyjnego odnosnie aborcjii
- 1 litr coli zero w biedronce byl po 3,69 zl
- grzesiek kosztowal 1,30 zl

#jmuhhasylwester #jmuhha #sylwester #swieta #2020 #2021
jmuhha - Wszyscy którzy spędzają ten sylwester z wykopem PLUSUJĄ. Plusujących zawolam...

źródło: comment_1609434457l3uaHvnSAMx7J7D1y9YJNo.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
@jmuhha rok temu spędziłem sylwestra w ZK, dzisiaj siedzę z różową w NL i zaraz #!$%@?ę sylwestrową porcję witaminy eM.
Mimo wielu wybojów - przez rok zrobiłem gigantyczny progres w kwestii prostowania swojego życia.
Dobrej zabawy Mirki!
  • Odpowiedz
Drogi ja... Pisze do Ciebie "list" :D
Aktualnie sylwestra spędzam z żoną, syn słabo śpi, mam nadzieję że za rok będziemy się lepiej bawić w sylwestra a syn zacznie lepiej spać w nocy. Ostatnio zacząłeś swoją przygodę na giełdzie, mam nadzieję że gdy to czytasz już jesteśmy bogaci :D w domu wszystko ok, rodzice są zdrowi, ja za dwa tygodnie mam gastroskopie, mam nadzieję że Ciebie już ból brzucha nie męczy.
Celem
  • Odpowiedz
@jmuhha: droga ja: wciąż wahasz się co robić ze swoim życiem zawodowym? Mam nadzieję, że już znalazłaś dobrą pracę, a przynajmniej jakąkolwiek inną od obecnej.

D. zaczynała rok temu tuptać powoli, jak radzi sobie teraz?
  • Odpowiedz
@jmuhha: Do mnie: wierzę w twoją dyscyplinę i mam nadzieję, że robisz to czego pragniesz, nieważne czy zgadza się to z obecnymi priorytetami, czy nastąpiło jakieś przetasowanie. Ważne, że czujesz spełnienie i że wszystko idzie w dobrym kierunku. []
  • Odpowiedz
@jmuhha: i Sasin #!$%@?ł 70 milionów i nie poniósł za to żadnych konsekwencji!
Jak będziesz wołać za rok to daj zanć czy je w końcu poniósł czy nie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz