Wpis z mikrobloga

#randomanimeshit #fed #virtualyoutuber #hololive #watsonamelia #anime #pixiv p

Jak tam wasze książkowe statystyki w tym roku?

U mnie nadal kijowo, ale dużo lepiej, niż w poprzednim roku i znacząco grubsze. Udało mi się ukończyć 9 pozycji i z dwie na 60% ( ͡^ ͜ʖ ͡^)

W sumie ogólne statystyki nie wyglądają tak źle patrząc na to, że zacząłem czytać dopiero po skończeniu szkoły ¯\_(ツ)_/¯

Oby przyszły rok był bardziej nastawiony na czytanko, bo czeka na półce jeszcze 6 pozycji i dodatkowo 7 papierowych hińskich komiksów :D

Chociaż w tym roku przekonałem się do czytania mang online, więc to tam zaczęło się sporo dziać :D
BlackReven - #randomanimeshit #fed #virtualyoutuber #hololive #watsonamelia #anime #p...

źródło: comment_1609420783zMuhRDtcrBNcYHagMCTlkd.jpg

Pobierz
  • 4
@BlackReven: Ja w sumie nie prowadzę żadnych statystyk, ale jeśli chodzi o fizyczne wydania to dość kiepsko, może z 2 tomy light novelek i ze dwie mangi xD Co prawda częściowo było to spowodowane tym ze po prostu nie miałem miejsca żeby je trzymać, wiec po prostu nic nowego nie kupowałem, ale w większości to i tak zasługa tego ze po prostu nie umiem czytać w domu ¯_(ツ)_/¯
Co do mang
@BlackReven: od października 10 dni na malu wbite, więc czasu na czytanie nie było dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale od września z 8 fizycznych mang przeczytanych i jakieś 10 kolejnych czeka na półce + wymęczone ale przeczytane całe nisekoi, niestety nie potrafię zmotywować się do czytania wydań elektronicznych no ale nadal sporo mang/ln nie ma w polsce, więc jakoś trzeba przeboleć. A takich normalnych książek to