Wpis z mikrobloga

@Pomdlasianin: Ja sobie z Lidla cenię Choko bonbons. Biedra też ma swoją podróbę Shoko bonsów, ale wolę lidlowe. Podróbki Oreo z Lidla smakują mi bardziej niż oryginalne Oreo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Pomdlasianin: Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje
  • Odpowiedz
Podróbki Oreo z Lidla smakują mi bardziej niż oryginalne Oreo.


@kiciek: Ja od siebie jeszcze polecam te podróbki Snickersów z Lidla, dla mnie smakują lepiej niż oryginał, bo mniej zamulające i lepsze orzechy w środku. Ogólnie widzę, że Lidl robi dobrą robotę z tymi zamiennikami. Chyba raz kupowałem jakąś podróbkę Nutelli do placka i też była bardzo dobra.
kezioezio - > Podróbki Oreo z Lidla smakują mi bardziej niż oryginalne Oreo.

@kici...

źródło: comment_1609422031A4w8FpznJGN3Ix2rv7ME5J.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Pomdlasianin ja kiedyś pamiętam jaki był hype na te nick nacksy. Że podobno takie dobre, że nic w życiu nie pobije ich smaków. No okej. Orzeszki w chrupkiej panierce slono-ostrej. Może rzeczywiście takie dobre jak mówią. No to kupiłem jedno opakowanie. Biorę pierwszego i coś czuję dziwnego : czekoladę dodali pod polewą ostra. #!$%@? orzechy solone z czekoladą, i ostrą panierka od schabowych. Jak można wpaść na taki #!$%@? pomysł. No
  • Odpowiedz
Wszystkim zainteresowanym polecam zapoznać się z terminem „marka własna” sieci handlowej i sprawdzić jakie firmy produkują top chipsy i inne „podróby” z lidla i biedronki. Możecie się zdziwić ;)
  • Odpowiedz