Wpis z mikrobloga

@gdzie_mam_kliknac: Nie widzialem zadnego z tych seriali, ale challenge accepted.

- Oba tytuly maja parzysta liczbe znakow.
- Oba tytuly zaczynaja, i koncza sie na spółgłoskę.
- Oba tytuly (zapisane za pomoca nie-polskiej klawiatury) wykorzystuja tylko jedna samogloske.
- Oba tytuly maja literke R
- Oba tytuly nie maja literki P

Widzisz? Mnostwo jest wspolnych cech( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zielony_Minion: Oba seriale były reklamowane przez podróże do innych światów, przemieszczanie się w czasie itd. Dark miał niesamowicie rozbudowaną linię fabularną, przez co wiele osób odpuszczało oglądanie, bo nie wiedzieli już o co chodzi w serialu. Jednego bohatera często grało kilku aktorów, gdyż aktorzy byli przedstawiani jako dzieci, nastolatkowie, dorośli i starcy. Mimo to, serial jest genialny, wszystko się trzyma fabuły. Serial ma ponadto niesamowity soundtrack. Równonoc właśnie była stawiana na
@Victoremque: Wiesz co, ja nie lubię szczęśliwych zakończeń. Jak ostatni sezon i to co robił Adam było już naciągane, to zakończenie było chyba jedną z najrozsądniejszych decyzji. Wolę takie, niż - wszyscy żyli długo i szczęśliwie.
@gdzie_mam_kliknac Nie chodzi o szczęśliwe zakończenie, tylko niepasujące (jak dla mnie) do całego serialu. Z tajemniczego serialu, w którym podróże w czasie były jakoś uzasadnione naukowo (na potrzeby filmu) wyszedł jakiś mistycyzm ;) Podobnie było z lost (nie wiem czy oglądałeś).