Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Faceci na #badoo dzielą się na dwa typy
1. Klasyka "hej" "hej, co tam" "hej ładna jesteś" "jak tam święta"
2. #!$%@? długa wiadomość która zapewne jest kopiuj wklej do każdej po kolei ale liczą że im więcej słów tym bardziej przyciągną uwagę
  • 73
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liese: myślenie nie jest twoją mocną stroną, nie? Sam się uczyłem portugalskiego i w życiu nie przyszło mi do głowy szukać parterów do nauki na tinder czy badoo. To jest portal randkowy!! Zabierasz tym ludziom tylko czas bo oni tam są, żeby znaleźć partnera seksualnego, a nie do nauki języków. Zrozumiał bym Cię jeszcze jakby nie było innych portali do language exchange, ale jest masa! Portali i appek i to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liese: nie zmieni to charakteru tego portalu. Ludzie tam szukają partnerów seksualnych, a nie do nauki języka. Masz specjalne dedykowane portale i aplikacje gdzie nie będziesz musiała pisać, że Ty tutaj nie szukasz partnera seksualnego. Jest to tak głupie, że aż ciężko mi uwierzyć, że będziesz bronić tej decyzji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Liese: ale Ty jesteś niemądra. I jak wszyscy niemądrzy ludzie, będziesz się upierać, że to jest doskonały pomysł zamiast zastanowić się czy aby na pewno. Tak, masz rację moja droga, ludzie używają Badoo, żeby znaleźć partnera do nauki języków. Każdy tam idzie z tą myślą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RexxarHell: "Poznawaj i czatuj z osobami z okolicy"
Opis aplikacji, nie ma nic o partnerach, tym bardziej seksualnych
A opcji do wyboru jest dużo i to, że ty akurat uważasz, że to aplikacja do szukania ruchania nie sprawia, że ta aplikacja nagle taką się stanie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Liese: Sério? Zamiast przyznać mi oczywistą rację to brniejsz w ten absurd. A więc tak za polską Wikipedią Badoo jest po portal randkowy utworzony w 2006 roku. Jeśli Ci nie pasuje Polska wiki to za angielską "Badoo is dating-focused social network". Sam Badoo w google ma "Poznaj nowe osoby na Badoo, czaruj i flirtuj". Nie ma tam nic o nauce języka. Anyways napisałem Ci już, że gdy uczyłem się
  • Odpowiedz
@Liese: Jest absurdalnie głupia więc ciężko było przejść obojętnie. To tak jakby znajomy mi powiedział, że szukał chleba w Media Markt, a pracownicy zawracali mu gitarę o AGD.
Dyskusja jest bezsensowna, bo Ty jesteś po prostu mało inteligentna. Nie oznacza to jednak, że ja się świetnię nie bawię punktując twoje niedorzeczności i obserwując jak uparcie starasz się bronić swojej absurdalnej decyzji, która z góry jest skazana na porażkę. Niektórzy ludzi
  • Odpowiedz