Wpis z mikrobloga

Kurła mirki pijcie ze mną kompot, osiągnąłem coś w fifie xD I to nie przez grindowanie SBC tylko przez granie!!! xD

Pierwszy raz w życiu wbiłem do div3. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem imo miernym graczem, w LW wyciągam Gold3, bo się wściekam dużo i nieraz po połowie odpuszczam i gram jak debil xD A tu pyk, 1480 Skill Rating, meczyk z typem co ma Mbappe, Aouar, Neymar i jakieś #!$%@? cuda wianki, #!$%@? stepovery i elastico jak durny, 4:2 w pierwszej połowie w dupsko i już miałem pada rzucić i do swojej ukochanej napisać, że #!$%@?ć fifę xD ale coś mnie tchnęło i pomyślałem, że #!$%@?, dogram, trzeba mi te 13000 pktów w rivals, żeby rangę 1 wbić i nie ma co wymiękać. No i w 77 minucie cyk, 4:3, potem w 81 minucie 4:4 i w 85 minucie dograłem na 5:4 i potem tylko, żeby utrzymać wynik xD No i udałooooooooooooooo się, 1511 SR, #!$%@?, jestem bogiem xD Nie no nadal jestem #!$%@?, ale cieszy to. Poraz pierwszy od fify 19 i czasów TOTS (gdy pakowało się TOTSy na lewo i prawo), gdy mam fun z tej gry (ale w 20tkę nie grałem).

No a teraz dostanę w dupsko z 5 meczów pod rząd i powrót do div5 xD Ale #!$%@? w sumie, 25000 monet wpadło, a jedyne na co liczę, to żeby do 13000 pktów dograć i mieć rangę nr 1 z tej dywizji 4 i elo (w ostatnim tygodniu zabrakło mi 50pktów, bo musiałem wyjść w połowie meczu) xD

Rozpisałem się to macie tl;dr


#fut #fifa21
  • 11
@ellenfelek: taki plan bo obczaiłem nagrody i dramat mocno - w div3 masz: (opcja niewymienna)

375 FUT Champions Points
FIFA 21 Pack Rare Electrum Players Pack
FIFA 21 Pack Rare Electrum Players Pack
FIFA 21 Pack Rare Mega Pack
FIFA 21 Pack Rare Mega Pack
FIFA 21 Pack Rare Mega Pack
FIFA 21 Pack Rare Mega Pack

A w div4 masz to (też niewymienne):

240 FUT Champions Points
FIFA 21 Pack