Wpis z mikrobloga

Cześć,

z racji, że musiałem kod do notino wykorzystać, to kupiłem sobie Rasasi - Fattan Pour Homme, bo go bardziej lubię niż Hermesa - Intense Vetiver (chociaż według mnie różnice między nimi są dość zauważalne) i to też jest dobra okazja na przetestowanie tej mitycznej reformulacji - ale to kiedy indziej.

Jedna flaszka jest z 2018, drugą dostałem z 2019.
Trzeba być pewnie nielada bystrzakiem, by określić który flakon jest z którego roku ((oo))
W każdym razie naklejki pod spodem są takie same, napisy są takie same, zgrzewy, atomizery, rurki, dosłownie wszystko identyczne oprócz jednego szczegółu - "zgrzewu" na górze korka.
Co do opakowania, to wydaję mi się, że także jest identyczne, ale ich nie porównywałem, bo musiałbym się przekopać przez kilka kartonów z pudełkami.

Na zdjęciu widać takie dwa paski, jakby ten korek był spawany, co jest oczywiście absurdalne :D
Z czego to wynika, tego absolutnie nie wiem, ale może to będzie pomocna rzecz dla tych, co będą szukali flakonu z 2018, bądź 2019 roku i nie będzie do niego opakowania.
Jak sytuacja wygląda z flakonami z 2020 nie wiem, ale jak ktoś takiego gagatka posiada, niech da znać.

#perfumy
Pobierz dradziak - Cześć,

z racji, że musiałem kod do notino wykorzystać, to kupiłem sobie R...
źródło: comment_1609345792hngoUSADacTpcPucE6o4px.jpg
  • 18
@Miskaryzu
Podejrzewam, ale teraz go sprzedam za tysiaka jako biały kruk ( ) xD
@Jampetrarka Jak pupcia niemowlaka :D @bydgoszczvx
@ChacharZWarszawy
Właśnie, zapomniałem o tym wspomnieć, bo jak zwykle coś napisałem wcześniej i wkleiłem tylko.
Na zdjęciu widać jakby była bardzo grubsza, w rzeczywistości tak nie jest.
Widać, że jest grubsza, ale nie jest to na zasadzie takiej cygańskiej podwałki i tu też jest to ciekawe. Może