Wpis z mikrobloga

@Czomolungman
https://www.wykop.pl/ludzie/Czomolungman/

Mówiłem, prosiłem. Dalej szury i urojenia, dale pizzagate, dalej spalone bezpieczniki w głowie. płaska ziemia, piwnica, comet, pingpong. Ile razy można te chore urojenia przerabiać?
Jak jesteś taki mądry to pisz do FBI wyślą po ciebie helikopter to im wszystko wyjaśnisz bo oni nic nie wiedzą. Tylko nie zapomnij sprawdzić gdzie jest USA.

-4555

#stobanowdlaprawakow #neuropa #4konserwy #urojeniaprawakoidalne
źródło: comment_16093293359yjqmsXmMXbVEriEnVGisB.jpg
  • 14
co to comet i pingpong?


@MaxVerstapen: to jest sieć pedofilów z USA którą odkrył @Czomolungman pod piwnicą pizzerii w Waszyngtonie D.C. niestety lokalna policja, wydział FBI oraz agenci CIA nie potrafili odkryć szajki potężnych pedofilów przez 4 lata, a @Czomolungman zrobił to na podstawie 4 zdjęć i 5 wpisów na forum ze śmiesznymi obrazkami. Teraz poległ kolejny raz za prawdę.
to jest sieć pedofilów z USA którą odkrył @Czomolungman pod piwnicą pizzerii w Waszyngtonie D.C. niestety lokalna policja, wydział FBI oraz agenci CIA nie potrafili odkryć szajki potężnych pedofilów przez 4 lata, a @Czomolungman zrobił to na podstawie 4 zdjęć i 5 wpisów na forum ze śmiesznymi obrazkami. Teraz poległ kolejny raz za prawdę


@UchoSorosa: skojarzylo mi sie z tym memem xD
źródło: comment_1609330695HlHXZZq8RGZZcEllmVR7I1.jpg
To jak dasz jakiś argument?


@oligopol: jak nie docierają do ciebie wyniki śledztw policji oraz fbi to jaki ty chcesz argument dzbanie? Przecież ty nie funkcjonujesz w realnym świecie tylko w chorych urojeniach. Ciebie trzeba leczyć żebyś rozumiał realne wydarzenia oraz utwierdzone fakty a nie szury i urojenia których się naczytałeś.

LECZ SIĘ.
@UchoSorosa: Udowodnij, że jakiekolwiek obiektywne śledztwo zostało przeprowadzone. Daj zarchiwizowane/udokumentowane źródło. Zresztą chyba nie mówisz o tym samym FBI, które miało materiały na Epsteina i nie zrobiło z nim nic, bo ich akcje zostały zblokowane? Nie, to nie może być to samo FBI ... a nie, czekaj
( ͡° ͜ʖ ͡°)