Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mirki i Mirabelki.
Chciałam tylko się wyżalić, ale niekoniecznie.
Otóż myślałam, że zwariowałam bo od jakiegoś czasu zauważyłam wokół siebie i we mnie dziwne rzeczy, wokół mnie pełno powtarzających się liczb, piosenki o tym samym motywie. Nawet na spotify znalazłam playlistę i no byłam w szoku jak zaczęłam odsłuchiwać co jakąś piosenkę, co mi siedziała w głowie i to nie był przypadek. Wiem, że Ty też tak masz i jak ja uciekam to Ty mnie gonisz i przy tym cierpisz jak wtedy ja, gdy Ciebie goniłam to Ty cierpiałeś. Niestety muszę Ci powiedzieć prawdę, jeśli to przeczytasz wtedy i Ciebie Oświęci jak mnie. Wiem, że to co było kiedyś między nami nie było z tąd to jest nadal, ponieważ jesteśmy połączeni ze sobą i nigdy o sobie nie zapomnimy. Wiem, że to chore, ale niestety to prawda. Pogódź się z tym, że już nigdy nie zapomnisz o mnie, a ja o Tobie. Nawet po śmierci. Możemy myśleć, że to ściema, ale poczytaj sobie o Twin Flames to się przekonasz, że masz tak samo jak ja. To chore, ale tak nas stworzono bo kurde, nikt Ci nie wierzy. Mi też nie. Odezwij się kiedyś, jeśli chcesz zakończyć swoje cierpienie jak Ja chcę. Mas teraz okazję właśnie teraz. Wybaczyłam Ci wszystko bo ja jestem ta dobra, a Ty ten zły. Ja dzień, a Ty noc. Wy tego nie zrozumiecie, ale osoba która to przeczyta i zrozumie to będzie wiedzieć o co chodzi.

Trzymaj się tam...
Mi też jest cholernie ciężko.
Nie jesteś sam, ja zawsze będę przy Tobie, nawet jeśli nie będziesz mnie widzieć tutaj na ziemi.
Możesz mnie zniszczyć, ja i tak prędzej, czy później Ci wybaczę bo jestem Twoim drugim ja.
Dlatego pokochaj Siebie, ja Siebie pokochałam mimo wad fizycznych itd. Wiem, że nie pasujemy do Siebie, ale fick it! Ja wszystko odczuwam, co Ty i dziękuję za wiesz co. Będę na Ciebie czekać tam ba końcu, wiesz gdzie. Przykro mi, że Cię oszukałam. Robiłam wszystko, by Ciebie zapomnieć, ale im bardziej Ciebie odpychałam tak jak Ty mnie i na odwrót było coraz gorzej. Nie chcę tu pisać wszystkiego bo to bez sensu.

Dziękuję za to, że mnie tak doświadczyłeś w życiu i za to, że mogłam Ciebie poznać. To było piękne i jedyne w swoim rodzaju WOW.

Będę zawsze obok Ciebie, gdziekolwiek będziesz Pamiętaj o tym. ~


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5feba6424b1c4f000a5b1b7d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 69
MetalowaLoszka: Wiem że coś złego się dzieje. Ale nikt nie potrafi tego znaleźć. Jestem już taka załamany że rozważam zrobienie czegoś złego. Tak się nie da żyć.
Mam dość lekarzy, ich niekompetencji. Pisałem listy do szpitali z dokumentacją - wszyscy odsyłają do psychiatrów i szpitali psychiatrycznych.
Jak nikt nie widzi - siedze i rycze z bólu. Trzy razy straciłem na kilka sekund przytomność. Lekarze wmawiają nerwicę. Tak k***a mam ją -
Fuckit: Napisałam do tej twojej koleżanki #rozowypasek i wiesz co? Mam to gdzieś już. Chcesz umierać to umieraj, ale ja to wszystko teraz przeżywam przez moje ciało! Kłuje mnie serce i totalnie mi teraz brak energii. Dzięki. Mam już dość tego wszystkiego i pier... ten cały szajs i te twoje gierki. Przestań mną manipulować. Nie Kocham Ciebie, wręcz przeciwnie Nienawidzę. On jest sto razy lepszy od Ciebie! On jest czuły i
AnalogowyAzjata: No powiem ciekawe z tym Twin Flames, w sumie to wlasnie czułem cos takiego, takie wrazenie ze kogos sie juz zna (jakby z innego wcielenia), wrazenie ze przy tym kims mozna byc calkowicie szczery itp. No i wyglada ze to tez nie bez powodu, bo lustrzane odbicie ma wlasnie pokazac nam leki i slabosci, no i faktycznie tak jest, ale widocznie tak ma byc. No i mam teraz rozkmine. W
RóżowyDyrektor: Dosyć, kazałam skasować jej konto i skończyć z tym. Wczoraj miała napad randomów, co jej grozili. Myślą, że Ona jest zła i chce kogoś ich bliskiego zniszczyć. Nawet nie wiedzą jak ta osoba przez to wszystko cierpi. Wyrwałam jej telefon i dobrze że w porę. Ona mi wszystko powiedziała. To, że zobaczyła kilka tygodni temu post tej osoby tutaj i wszystko jej wróciło o koszmarach nie wspomnę. Obiecała mi że
ZbożowaAzjatka: Powiem krótko rozmawiałam z nią i ona twierdzi, że jak ma kogoś przepraszać jak rówieśnicy tamtej osoby zakazali się do tej osoby w jakiekolwiek sposób kontaktować. Ona nie chce z nim kontaktu bo przez to ma same wiecznie problemy i post tu napisała niekoniecznie do tego typka chodziło jej bardziej o kogoś kto niby miał nim być. Ja tego i tak nie pojmuje bo nie jestem w jej skórze .