Wpis z mikrobloga

@bgb1: grałem pod łuk i chodzilem z wrzodem, więc źle nie było xd. Tylko mniej wiecej w polowie hp smoki przywołują potwory związane z ich żywiołem. Małe utrudnienie, ale da sie przeboleć. Poza tym wydaje mi sie ze mod troche ich wzmocnił. Mikstury przypisane pod klawisze bardzo mi pomogły

@klochu_: szczerze ta ścieżka nie różni sie bardzo od najemnika moim zdaniem, bo tak nas npc traktują. Mi sie podobało takie
  • Odpowiedz
@Hojracy: z książki są dwie zbroje i tak, zrobiłem obie. Trzeba sie nauczyć podstaw kowalstwa na przyklad u Benneta. Tę lepszą można zrobić, gdy zdobędziesz łzy innosa w 5 rozdziale dopiero. Troche na minus, że nigdzie nie jest to wspomniane albo coś przegapiłem
  • Odpowiedz
@bgb1: każdy poprzedni jaki nosiłem xD. kiedy tylko zdobywałem jakiś lepszy on dostawał ten gorszy. patrzyłem u thory (jej w ogole pancerza nie mogłem dać), a velayi tylko niektóre się dało

a taka ciekawostka, ludzie nie atakowali wrzoda w pancerzu bandyty, a mnie już tak ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@bgb1: a to nie wiedziałem. dziwne, że tak to zrobiono. pancerze łowcy demonów też mógł zakładać. z postaciami kobiecymi to jeszcze bym zrozumiał, że takie ograniczenie, bo to inne modele
  • Odpowiedz
@bgb1: jeśli nie może pancerzy gildyjnych nosić to lipka, później możesz mu zbroje z pancerzy pełzacza na pewno dać albo 2 szaty w obozie bractwa zdobyć albo zbroje od cor angara otrzymać. te powinien móc nosić, jeśli oczywiście te zbroje dla postaci z gildią będą dostępne, bo tego już nie wiem
  • Odpowiedz
@typbezkasy95: te zbroje są chyba właśnie dostępne tylko dla bezgildyjnych, na razie dałem mu zbroję z wodnego kręgu a sam noszę pełzacza, jak zdobędę coś lepszego dla siebie to tamtą mu dam. Tylko ciekawe czy potem coś jeszcze się trafi dla niego lepszego bo chyba jeśli chodzi o neutralne pancerze w podstawowym NK to pełzacz był najlepszy. W sumie pewnie jeszcze te od bandytów będzie mógł zakładać, ale ja na razie
  • Odpowiedz
@bgb1: można, ba, nawet na irdorath może płynąć jako jedyny z towarzyszy xD
tylko w obozie chyba też musi mieć jakiś pancerz bandyty. akurat tam z wrzodem nie chodziłem, ale na youtube widziałem, że się da
  • Odpowiedz
@typbezkasy95: jeszcze zapytam o jedną rzecz, pancerz magnata można jakoś zdobyć? Taką jak Bloodwyn nosił. Zaraz idę bić Kruka i chcę się wyekwipować odpowiednio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bgb1: nie kojarzę, Kruk nawet nie zdążył do mnie podejść, bo go zestrzeliłem. to chyba podsumowuje trudność xd, ale przyznaje, że przy tym podejściu czyściłem mapy dokładnie, żeby jak największy poziom wbić, może to też dlatego
  • Odpowiedz