Wpis z mikrobloga

LGBT finansowane jest na potęgę przez globalistów, bo zależy im na tym, aby ograniczyć mocno rozmnażanie się ludzi (ziemia przecież jest przeludniona)


@Sok_Mandarynkowy: tak było mordo, dobrze, że polskie prawactwo przejrzało spiseg, jesteśmy uratowani
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Fakt:

To nie jest żaden istoty czynnik jeśli chodzi o orientację seksualną.

Odsyłam do odpracowań seksuologicznych.

A jak masz problemy ze swoją orientacją to omów się z lekarzem seksuologiem i niech Ci wytłumaczy, bo ja nie mam siły.

Szury jbać prądem.
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: blablablabla

W naturze homoseksualne zwierzęta są słabe i mają nikłe szanse na przetrwanie. Reszta to po prostu wymysły, żeby nie dyksryminować ludzi. To jest defekt genetyczny.

Niedługo jak ktoś urodzi się bez palców, to powiedzą, że nie musi być gorszym piłkarzem ręcznym od tego z palcami, bo tak mówi nauka

Poprawność polityczna wykreowała tego typu bzdury. Prawda jest po prostu brutalna i możesz ją dostrzec gołym okiem. Homoseksualiści nie mogą
  • Odpowiedz
@Ordo_Publius: Ale co ma psychiatria do tego? Przecież chyba widzisz, że homoseksualizm nie jest naturalny. Chcesz wmówić mi, że czarne jest białe?

Osoby, które rodzą się z wadą wzroku też nazwiesz świetnymi wzrokowcami? to też jest defekt.

Są po prostu defekty bardziej szkodliwe i te mniej. Homoseksualizm dziecka to największe nieszczęście, jakie może spotkać rodzica.
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy: Odsyłam

https://pts-seksuologia.pl/sites/strona/59/stanowiskopts-na-temat-zdrowia-osob-o-orientacji-homoseksualnej

Orientacja seksualna jest współcześnie definiowana jako pociąg erotyczny i uczuciowy wobec mężczyzn, kobiet lub obu płci. Orientacja heteroseksualna, homoseksualna i biseksualna są traktowane jako prawidłowe warianty rozwojowe seksualności człowieka. Osoby homoseksualne stanowią około 5% populacji. W oparciu o wyniki badań poświęconych orientacji homoseksualnej, prowadzonych na świecie od lat 40. XX wieku, eksperci zasiadający w międzynarodowych gremiach skupiających psychologów, psychiatrów i lekarzy innych specjalności doprowadzili do depatologizacji homoseksualności -
  • Odpowiedz