Wpis z mikrobloga

@Sok_Mandarynkowy: Byku, ale masz badania i publikacje co dowodzą, że homoseksualizm jakieś funkcje pełni w tej naturce, naturze i ignorujesz te publikacje i badania właściwie bez jakiegokolwiek uzasadnienia, a na koniec jeszcze tworzysz jakieś "społeczeństwo pożyteczne", o którym nikt z nas nie wie czym jest.

A homoseksualizm wnosi do społeczeństwa pożytecznego uśmiech, szczęście i neofolkowy zespół Death in June chociażby. I jeszcze Freddiego Mercurego wniósł homoseksualizm do społeczeństwa pożytecznego.
  • Odpowiedz
@Neubert: Ale to nie ja, przecież nawet niektóre osoby od was nie poparły tej teorii. Kompletnie tego nie kumam, przecież nie możecie dopasowywać sobie każdego nowego użytkownika pod innego, który usunął konto. To są już wasze urojenia, które wynikają z faktu, że za dużo korzystacie z wykopu. Albo za długo.

I to chyba mnie skłania, żeby jednak stopniowo odpuścić jakąkolwiek dyskusję na tym portalu, bo się po prostu nie da.
  • Odpowiedz
@Neubert: Hahaha, co za pokaz hipokryzji :)

Skoro działanie na czyjąś szkodę uważasz za słuszne, to niech cie nie dziwi pogarda dla np innych grup społecznych.

Bo władza powie: MOŻEMY> Kto nam zabroni? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żałosna hipokryzja, a pierwotnie miałem cię za osobę, z którą da się jeszcze podyskutować, mimo, że twoje poglądy są dość betonowe i mało elastyczne.
  • Odpowiedz
@Neubert: Od kiedy jakakolwiek władza chciała zbudować przyjazne Państwo dla wszystkich obywateli? Zazwyczaj władza buduje przyjazne Państwo dla tych, którzy na nich głosowali i zgadzają się z ich poglądami.

Nazywasz mnie Wilczkiem03, co świadczy tylko o twoich urojeniach, bo nie masz żadnego dowodu, że jestem jakimś anonem, który usunął konto, co czyni cię niewiarygodnym.

Pozdrówki.
  • Odpowiedz
Nazywasz mnie Wilczkiem03, co świadczy tylko o twoich urojeniach, bo nie masz żadnego dowodu,


@Sok_Mandarynkowy: Jak mogłeś zauważyć, nie tylko ja nazywam cię Wilczkiem i uwierz mi, dowody na to są bardzo mocne i ja nie mam co do to tego żadnych wątpliwości.

Całuję mocno Wilczku ;*
  • Odpowiedz
@Sok_Mandarynkowy:

Homoseksualizm nie wnosi do społeczeństwa niz pożytecznego.

Ja jestem hetero i nie wiem czy chcę mieć dzieci.. jestem z tego powodu gorszy i nic nie wnoszę? Czyli według twojej logiki jak hetero nie ma potomstwa to też nic nie wnosi pożytecznego? Dlaczego pożyteczność mamy utożsamiać z potomstwem a nie z czymś innym? Homo który ma firmę i zatrudnia kupę ludzi, albo homo naukowiec jest mniej warty niż jakiś hetero pijak który ma 4 dzieci?
( ͡°
  • Odpowiedz
@Neubert: Uuuuu, mocne dowody XD

Wiesz czym się różni dowód od..no nie wiem, domniemania,podejrzenia etc?

Żeby komuś coś udowodnić, musisz przedstawić nie o tyle sensowne argumenty, co DOWÓD, który zdemaskuje takową osobę. Nie macie takiego
  • Odpowiedz
LGBT finansowane jest na potęgę przez globalistów, bo zależy im na tym, aby ograniczyć mocno rozmnażanie się ludzi


@Sok_Mandarynkowy: Czyli orientacja seksualna jest wybieralna? Coś mi się nie wydaje, bo jakby nie wiem ile ktoś miałby mi zapłacić pieniędzy, to z seksu homoseksualnego radości bym nie wyciągnął i by mnie brzydził. Nie istnieje taka rzecz, która by spowodowała, żebym odczuwał pociąg seksualny do mężczyzn.
  • Odpowiedz