Wpis z mikrobloga

@widmo82: wiadomo, że czasem kupując drogo nadal zarobisz. jednak kupując drogo masz dużo większe ryzyko inwestycji, tyle w temacie. Kupując Orlen po 40 masz znacznie mniejszą szansę na zamrożenie hajsu niż kupując po 60
@2047: z trójką ;) beka bo jakoś wszyscy wtedy zamiast ładować się po jajca to myślą o ładowaniu się jak jest po 60 xD klasyka Polskiej giełdy, ale niech rośnie duży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Frank_Parker: I co myślałeś, że największa firma w tym kraju nagle zbankrutuje? W wakacje miałeś pokazówkę jak szybko może odbić. Załadowałem się wystarczająco w przedziale 40-50 i gdybym miał jeszcze za co to kupowałbym ile wlezie ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Frank_Parker: ja bym po 39 kupował jak głupi gdyby nie to że już dawno załadowałem się w orlenik all in jak było kilka zł więcej. dlatego nie zarabiacie na giełdzie bo nie kupujecie jak spółka-pewniaczek jest opór tania tylko jak urosła
@affairz: Trzeba mieć wolne środki, a nie tylko PKN daje zarobić. Właściwie to więcej zarobiłem na innych pewniaczkach, które mniej się guzdrzą. Na orlenik jeszcze przyjdzie pora.