Wpis z mikrobloga

Brałem przez 3 miesiące Fina Nezyr + Loxon. Dało mi to dobre efekty. Ale tabletki się kończą, a na dimedic nie chcą mi nowej recepty wystawić tylko każą skontaktować się ze specjalista. Żadnych ubokôw nie miałem, wszystko elegancko, ale potrzebuje tego zasranego fina, bo jak odstawie to wiem, że pójdzie to w #!$%@? wszystko. Stad pytanie, gdzie najszybciej dostanę receptę na fina przez e-poradę? #finasteryd #zakola
  • 9
  • Odpowiedz
@terazjestemnienormalny: Może spróbuj na innych stronach z e-receptami? albo po prostu idz do dermatologa na NFZ, tylko Ci pewnie zejdzie z 1,5 tyg.
Ja kupuje finahit po 10 zł za 28 szt i raczej nie ma sensu przepłacać za nezyr.
  • Odpowiedz
@terazjestemnienormalny: Jak masz ostatnie 4 to się podziel na 0,5mg czy nawet 0,25mg albo bierz co drugi dzień bo to jest lepsze niż kilka dni przerwy. Bodajże medicept ludzie polecają? jeśli chodzi o e-recepty ale nie jestem pewny.
Ja jednak polecam iść do ogarniętego lekarza na NFZ. Jest za darmo a do tego Pani lekarka zaproponowała, że może mi wypisać receptę na rok czyli 12 opakowań finahitu po 10 zł/szt więc
  • Odpowiedz
@terazjestemnienormalny: linia włosów się przestała cofac? W sumie glownie na tym mi zalezy, bo w jakies magiczne odrosty to ja nie wierze, z reszta teraz to jeszcze mam takie male zakole i jest git w sumie. Biore juz prawie miesiac tabletki i ostatnio zauwazylem, ze kompletnie nie mam ochoty chcicy, ale w sumie to dobrze bo i tak nie mam z kim xDD odpukac ale mam wrazenie, ze linia zakola powoli
  • Odpowiedz