Wpis z mikrobloga

Jak dobra ekipa to warzona na wyspie odrodzenia można wygrać. Nagrywane od środka rundy bo na początku i tak nie było nic ciekawego. Można mieć wrażenie, że te działania są pełne chaosu, ale na zwróćcie uwagę, że cały czas chodzimy w "ciasnej grupie" dzięki temu możemy skutecznie odpierać ataki. Nie udało się pobrać zrzutu, ale to nas nie powstrzymało. #warzone
dziki_dziki - Jak dobra ekipa to warzona na wyspie odrodzenia można wygrać. Nagrywane...
  • 6
  • Odpowiedz
@Sympatyczna_Kapibara: masz rację, staram się gadać wieczorem cichutko bo dzieciaki śpią, a to by była masakra jakby mi przerwały moją wieczorną sesję w warzone. Właśnie dlatego mam w słuchawkach zrobiony mocny odsłuch siebie, żeby właśnie się wieczorem nie drzeć do mikrofonu jak #!$%@?, chyba rozumiesz nie? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziki_dziki: ten tryb jest łatwy, z randomami robiłem 2-3 wygrane dziennie, a tu nagle jakieś update i zrobili z tego zwykle battle royale (°°
  • Odpowiedz
@Techies: Jakbym miał taki luksus, żeby grać cały dzień jak kiedyś to z pewnością dałbym radę wykręcać 2 -3 zwycięstwa dziennie. Ja już tu wrzucałem zwycięstwo z randomami w BR jak ładnie współpracowali. Niestety niefajną normą jest ,że drużyny czasami są niepełne albo randomy rozłączają się w trakcie jak np źle wylądują. A ostatnie właśnie z tą ekipą miałem 2 godzinną sesję na wyspie odnowy gdzie udało się nam zdobyć
  • Odpowiedz