Wpis z mikrobloga

@MirkujeOd2009Roku: ja ci powiem, te gówno xrp to nawet nie jest kryptowaluta, maja tego w MySQL namazane jeszcze 50mld drugie tyle co na rynku jest i powoli to wypuszczają i sprzedają frajerom
Ty chyba pamiętasz nagonkę na to, pisali jakieś głupoty że xrp będzie rosło bo banki będę go używały do rozliczania się a to ripple firma ma kontrakty na obsługę oprogramowania w bankach. Ten gościu od ripple podobno jest najbogatszy
@plaisant tak, pamiętam to fomo, ostatni rok sobie odpuscilem interesowanie się krypto, zagniezdzilem się w GPW a to co miałem w krypto zostawiłem dla lepszych czasów, które chyba nadchodzą. No i szukam jakiegoś shitcoina na którym mógłbym zwiększyć ilość BTC. Cardano wydaje się ciekawy ze starej gwardii, chyba jeden z niewielu projektów na których coś się dzieje
No i szukam jakiegoś shitcoina na którym mógłbym zwiększyć ilość BTC. Cardano wydaje się ciekawy ze starej gwardii, chyba jeden z niewielu projektów na których coś się dzieje

Nie szukaj jednego z 8000 shitcoinów bo małe szanse że ustrzelisz, lepiej postaw shorta na jednego z 8000 shitcoinów o rzędy więlkości bardziej prawdopodobnie że któryś będzie spadał i zaryje o dno, długo szukać nie trzeba