Wpis z mikrobloga

Skończyłem właśnie grę. Przegrałem 40 godzin, porobiłem trochę poboczniaków, trochę pozwiedzałem mapy i kilka słów. Co do fabuły, była 10/10, chociaż zdecydowanie za krótka, to redzi wiedzą jak robić zajebiste historie. Zakończenie:


Jeżeli chodzi o kwestie techniczne to już gorzej. Co do wydajności to akurat na to nie zwracałem uwagi, bo grałem przez gfn na ultra+rt i działało bez problemu. A bugi - było ich sporo, przez niektóre musiałem czasami cofać save (brak opcji dialogowych, raz nie mogłem znaleźć zwłok jakichś z itemem potrzebnym do zrobienia zadania, po wczytaniu save już znalazłem) , znikające tekstury, spawnowanie się motocyklu w randomowym aucie na ulicy czy opis jakiejś broni widniejący ciągle na ekranie, potrafiło to #!$%@?ć momentami.
Co do całej reszty to super. Miasto zrobiło na mnie wielkie wrażenie, soundtrack chyba najlepszy ze wszystkich gier, w jakie grałem, interakcje z postaciami i dialogi świetne, grałem na początku z angielskim dubbingiem, ale potem przekonałem sie do polskiego, bo okazał się o dziwo bardzo fajny. Giera super, chociaż widać, że momentami niedopracowana, czekam na dlc.
#cyberpunk2077
  • 2