Wpis z mikrobloga

W gorących wisi rozdajo mega starej karty z niskiej półki, a zebrało ogromną ilość plusów, ludzie w komentarzach piszą jakie to stare karty posiadają i taki upgrade to dla nich kosmos (lol) i teraz rozkminiam #niebieskiepaski #rozowepaski jakie macie #kartygraficzne ?

Napisz swoją kartę w komentarzu, a jeśli już ktoś napisał Twoją to po prostu daj mu plusika, zobaczymy na czym siedzicie.

#ankieta #pcmasterrace #komputery #sprzetkomputerowy #podzespoly (pozdrawiam jednego obserwującego) #pytanie #gry
Pobierz V.....m - W gorących wisi rozdajo mega starej karty z niskiej półki, a zebrało ogromn...
źródło: comment_1609103270cYoiAXY2NtYlLFVtBzTV74.jpg
  • 51
@HetmanPolnyKoronny: https://www.wykop.pl/wpis/54493501/mr-masterczulki-a-wczesniej-lubie-sernik-zrobili-d/

W gorących wisi rozdajo mega starej karty z niskiej półki


@Victim: Stara - owszem. Ale nie przesadzajmy, że GTX 770 z launch price 399$ to niska półka.

Ja mam GTX 1650, ale drugą grafiką w domu jest GTX 550 Ti, ostatnio co prawda ten PC-et jest nieużywany, zresztą coś w nim padło, ale myślałem o wskrzeszeniu go, a np. na takim GTX 770 tato pograłby w WoTa dużo