Wpis z mikrobloga

#marioparty #nintendoswitch #mario
Miraski mam tą grę Mario party na switcha. Szał wokół tej gry jest ogromny, kilku znajomych już chciało ode mnie odkupić i każdy gada że to takie super i w ogóle.

Kurde ja odpalam i nie wiem co mam tam robić. Mam wrażenie jakbym otrzymał grę niekompletną. Kupiłem nawet specjalnie Nintendo online żeby sobie pograć z ludźmi przez neta... A tam tylko 5 mini gierek (ten mariotron) i nie można ich wymieniać lub losować ? Zawsze są takie same? Chyba że ja coś źle robię, ale wyobrażałem sobie że np. byłby turniej z graczami przez neta 20 mini gierek i kto najwięcej punktów natrzaska to wygrywa. A tutaj jakieś gówno pięć minigierek i zawsze te same. A jak siadamy z żoną we dwóch to w sumie jedynie partner party spoko a tak to nuda.

Aż mi się nie chce wierzyć że wydali by grę z takim potencjałem i by ją tak spieprzyli. Jak wy w to gracie?
  • 15
@LZBNZ: nie wypowiem się na podstawie swojego doświadczenia, ale istnieje opinia, że Party na Switcha to najgorsze Party jakie dotychczas wyszło, dlatego nigdy nie kupiłem, a to na Wii było w pytę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LZBNZ: z tego co wiem gra online wyglads inaczej - masz 4 czy tam 5 zestawów mini gierek, wówczas gdy solo albo ze znajomkami masz grę planszową a mini gierki są rozsiane po planszy i w sumie jest coś około 100 różnych gierek
Chyba że ja coś źle robię


@LZBNZ: robisz coś bardzo źle

minigierek jest koło setki (część trzeba odblokować) i większość jest bardzo fajna
gra się w kilka osób na jednym switchu, niektóre są drużynowe

do tego jest główny tryb ala gra planszowa, ale nim sie jeszcze zbytnio nie bawiłem
@epi chciałbym usiąść ze znajomymi i zrobić turniej w minigierki. Np. 25 losowych minigierek i kto najwięcej punktów zdobędzie ten wygrywa. Da się takie coś tu ustawić? Bo na takiej rozgrywce mi zależy. Planszówka jest mega nudna i na siłę przeciągana ciągle tymi samymi komunikatami...
@epi chciałbym usiąść ze znajomymi i zrobić turniej w minigierki. Np. 25 losowych minigierek i kto najwięcej punktów zdobędzie ten wygrywa. Da się takie coś tu ustawić? Bo na takiej rozgrywce mi zależy. Planszówka jest mega nudna i na siłę przeciągana ciągle tymi samymi komunikatami...

My właśnie w te planszowe gramy. Po piwku jest super. Tam losowo ci minigierki ładuje. Super nam się gra
  • 0
@LZBNZ turniejów nigdy nie próbowałem robić

Wybierałem grę, gralismy trochę a potem zmienialiśmy na inną po prostu :)
@LZBNZ: wchodzisz, przechodzisz przez tą "bramę", idziesz w prawo i tam po prawej jest ten grzybek - tam jest free play. Na początku masz chyba 60-80 mini gierek, resztę trzeba odblokować na planszówce bodaj.
@Saint_Sinner już dawno sprzedałem #!$%@? to gówno XD

#!$%@? grę z ogromnym potencjałem. Powiększenie online kilka lat po premierze to śmiech na sali i splunięcie w twarz graczom. Na początku gdy kupiłem switcha to byłem zachwycony, ale teraz już mam dość tej firmy i jak tylko przejdę co mam kupione do przejścia to sprzedaje to gówno #!$%@?. Konsola z bebechami jak z roku 2010, a gry wydawane raz na 10 lat #!$%@?
@LZBNZ: O #!$%@?, mam te same odczucia xD Kupiłem switcha, podobał mi się bardzo i w sumie dalej przyjemnie mi się gra w parę gierek typu Zelda, ale jestem w szoku jak bardzo #!$%@? potencjał niektórych gier xD
Mario Party to idealny przykład tego co piszesz - jakby zrobili rankingowy online play z losowymi graczami, to by było zajebiście... tymczasem takiego wała, jak chcesz se grać na nowym patchu to szukaj
@tytanowy_kalafior: nie mówię bo np. mario 3d world jest super, no ale fakt że to gra sprzed kilku lat nie cieszy.
Mario odyssey też chyba najlepsza platformówka w jaką grałem. No ale na tym koniec.

Mario karty są bardzo fajne, ale też brakuje mi tam tego "czegoś". Brak choćby trybu fabularnego lub fajnych turniejów (pucharów) online.

Po prostu #!$%@? równo. No ale cieszę się bo kupiłem spyro i mam w co