Wpis z mikrobloga

Po filmiku od twórcy hype na MWC duży, a że w MSC juz troche nie ma co robic to postanowiłem sprawdzić co tam w modach piszczy, bo z początku jak gra wyszła to one bezbeckie były. Jakies nieudolne podmianki Satsumy, jakies pistolety, granaty ogólnie tresci od ludzi co za duzo grali w GTA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz patrze jest już lepiej, widziałem jakiegoś moda ECU (asysty, elektorniczne wyswietlacze, kamera cofania inne cuda na kiju) niby z dupy ale szanuje za napracowanko bo działa to tak jakby to sam twórca dodał, mocno immersyjne by to kupić, założyć itp. Ja natomiast dzisiaj wgrałem sobie modzika na BMW ( ͡° ͜ʖ ͡°). W tym wypadku takze widac napracowanie, chociaż model to gotowiec od tych sebixów z chatki tanecznej, ale ma stosowne przyciski, do swiateł, wycieraczek, swiateł awaryjnych, ma pasy, działający cd player otwieraja sie wszystkie 3 drzwi + bagaznik i nawet chleje jak w prawdziwości xD
#mysummercar
StraznikZawartosci - Po filmiku od twórcy hype na MWC duży, a że w MSC juz troche nie...

źródło: comment_16090278307ZquaiVCCxrCLLQ3gBKaqe.jpg

Pobierz
  • 4
@StraznikZawartosci: Ja też uderzyłem w mody. Ale ja preferuje Tangerine, pickup, wcześniejszy mod, bodajże też od tego samego twórcy, albo przy jego udziale. Do tego... mop i ten piss dało się zmyć z podłóg. Oszędzam Satsumę i jeżdzę tym Tangerinem, bo jest równie dobry, a nie odpada mu np. na torach pół zawieszenia. Ostatnio tylko 2x wpadłem nim pod mapę... i musiałem restować moda i od nowa wieźć babce mleka, bo