Wpis z mikrobloga

Jako że często się mówi o tym że na punkcie wzrostu bzika mają bardziej te niskie to przypomniała mi się sytuacja w jednym z nadmorskich klubów z klimatem mocno weselnym,

Sympatyczni Janusz i Grażynka mi się przyglądali i w końcu Grażynka powiedziała „przepraszam że się tak na Ciebie patrzymy ale nasza córka ma 180cm a cały czas się z kurduplami zadaje” (mam 202cm)

Wniosek jest taki że nawet jak Cię różowa zaakceptuje to nie koniecznie jej rodzina i zapewne znajomi też którzy mogą suszyć jej głowę tekstami w stylu „z kim Ty się zadajesz poszukaj kogoś lepszego”
#blackpill #wzrost #przegryw
źródło: comment_1609017913yGaL6R3kxLRdMWQU0asFYj.jpg
  • 20
@Tomek733: Kurduple dostają właśnie takie uszczypliwości od życia nie tylko bezpośrednio od kobiet, tylko czasami pośrednio. Jak jesteś niski to inni ludzie z reguły patrzą na ciebie z góry, ich podświadomość im mówi, że to jest jakiś niski człowiek, pewnie mało warty - dobrze że ja taki nie jestem. Oczywiście nie wszyscy i w każdej sytuacji, ale niektórzy ludzie postrzegają świat bardzo prosto i niskich,ale także ogólnie brzydkich oceniają negatywnie. Dzieje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Tomek733: no nie wiem, zdajesz się być nieźle #!$%@?. "Potwierdzanie blackpill"? To jest twój sposób na spędzanie wolnego czasu? Może i masz te 2m, ale pomiędzy uszami to pustkę
@Tomek733: bzdury, że co? że jak jesteś atrakcyjny to masz większe branie? xD no dzień dobry, nikt wcześniej na to nie wpadł, dopiero eksperci z wykop.pl zasiedli, przeanalizowali dane z Tindera i stwierdzili, że laski wolą przystojnych (hasztag blekpil) xD

autystyczny wykopek odkrywa świat poza piwnicą część 29373

nie odkrywacie tutaj Ameryki
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wsiokom: co? Gdzie ja napisałem, że analizuje kształty szczęk? Gdzie ja napisałem, że nie mam dziewczyny? Człowieku o czym ty piszesz. Na łeb upadłeś czy co?