Wpis z mikrobloga

Mam pytanie a propos PS plus na PS4/PS5
Obecnie mam PS4 i czy ja kupię PS Plus na rok na swoje konto w PS4 to gdy zaloguję się nim na PS5 to i tam również będę miał PS plus?

Chodzi o to, że niedługo będę kupował PS5 a chciałbym pograć jeszcze online na PS4, a najbardziej opłacalne jest konto na 12 miesięcy.
A na Allegro te kody są oznaczone jako "dla ps3 i ps4"
#ps4 #ps5 #playstation
  • 6
@MGfilms: Konto ps jest przypisane do osoby, nie do konsoli. Tak, będziesz miał psplus na dwóch konsolach, ale nie będziesz mógł używać go jednocześnie na dwóch konsolach, albo tu, albo tu. Nie kupuj kodów na allegro, skorzystaj z pepper.pl i tam masz promocje psplus za ok 160-170 pln i doładowania po 86/100 pln.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlugi-gr: nie pisz bzdur. konta nie mozna uzywac jednoczesnie na dwoch tych samych konsolach, czyli ps4/ps4pro ale juz na ps3 ps4 ps5 i vicie bedziesz mogl odpalic jednoczesnie.

dodatkowi mozna zrobic tak ze jeden psplus bedzie dzialac na dwoch konsolach ps4 jednoczesnie.
@marianoitaliano: ? Mam ps4 i ps5 , nie da się grać jednocześnie na tym samym koncie na dwóch konsolach :] Teoria teorią, ale w praktyce jedna z konsol daje komunikat, że gracz uruchomił daną grę na innej konsoli. To, że masz dostęp offline do gier, nie oznacza, ze na jednym koncie pograsz na dwóch konsolach w gry online ( a do tego głównie służy ps+ ) Dostęp do konta ps+ mam