Wpis z mikrobloga

Żabka sponsoruje pisowskie imprezy i uczelnię Rydzyka


@Rapidos: O widzisz. A tak się czasem zastanawiałem dlaczego tej Żabki jeszcze *** nie zaorał jakąś napisaną w 15 minut ustawą za to, że w niedzielę handlują. No to już wiem dlaczego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Przecież normalnie legalnie w niedziele mogą być sklepy otwarte. U mnie większość małych sklepików osiedlowych działa wiec nie rozumiem gloryfikowania żabki. @Siman: To samo dzisiaj. Zależy od właściciela czy mu się chce
  • Odpowiedz
@Siman tylko na #ubereats nie korzystajcie z Żabki bo uje oszukujo strasznie. Dają ci kupon (dostawa za darmo, - 20 zł, -50% itp.), zamawiasz a po dostawie okazuje się że dostajesz zwrot pieniędzy i nowe naliczenie już z pełną opłatą za zakupy i transport. Haczyk jest taki że w Żabce jest minimalna wartość zakupu np 60 zł od której obowiązuje kupon. Jak zrobisz zakupy za 100 zł to spakują towar do 59
  • Odpowiedz
Przecież normalnie legalnie w niedziele mogą być sklepy otwarte. U mnie większość małych sklepików osiedlowych działa wiec nie rozumiem gloryfikowania żabki.


@Samulem: No to fajnie, że masz u siebie osiedlowe sklepiki na poziomie. U mnie osiedlowy sklepik to śmierdząca buda z piwem, która i tak w niedzielę jest zamknięta. A Żabka działa normalnie jak w każdy inny dzień i jakąś tam jakość jednak trzyma.

W niektórych częściach Polski rzeczywiście lokalne sklepkarstwo
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Dla mnie żabka to drogi sklep, który nic nadzwyczajnego nie oferuje. Mam obok lewiatana, otwarty w niedziele, paczkę odbiorę, wszystko kupię i nie przepłace. A żabki niby 7 dni w tygodniu do 22 a ostatnio w niedziele po 20 sprawdziłem trzy to już zamknięte były
  • Odpowiedz