Wpis z mikrobloga

masturbcja, zioło, alkohol, wykop, samotność, brzydki ryj, brak perspektyw i godziny wegetowania przed kompem podczas których bezcelowo słucham muzyki i oglądam jakieś #!$%@? filmiki na youtube - oto całe moje życie. nie ma już dla mnie ratunku, jestem spi**doliną ostateczną. najgorsza jest ta świadomość, że z biegiem czasu może być już tylko gorzej, no i jest gorzej, bo ten stan trwa u mnie już 6 lat i z miesiąca na miesiąc poziom beznadziei rośnie wykładniczo
  • 22
@dongio: na początku może się to wydawać zajebiste życie. pamiętam jak mój wujek kiedy ja byłem młody to też żył dokładnie tak jak ja. całodzienne chillowanie przed kompem, zero stresu i obowiązków. jako dzieciak zawsze marzyłem żeby żyć tak jak on. teraz mam to co chciałem, a prawda jest znacznie bardziej brutalna i wcale nie jest tak zajebiście jak to się wydawało z trzeciej perspektywy. nie da się tak długo wytrzymać.
@Sonia_Zwierzynska: chodzę do pracy na produkcji, ale mam tam samych starszych współpracowników i nasze rozmowy zazwyczaj sprowadzają się do- "ale dziś #!$%@? pogoda, ale mi się nie chcę". zioło palę, bo tylko to pomaga mi się odstresować
@Mystoo: pakuj Mandżur i dawaj za granice. Zarobisz złapiesz innej perspektywy i moze coś pójdzie w dobra stronę. Ja 9 lat temu mieszkałem jeszcze z rodzicami wtedy lvl 25) byłem bezrobotny i dobijałem do 150kg. Teraz od ponad roku jestem już na stałe w Polsce (wcześniej 7 lat Oszczędzania w UK). Mam własne mieszkanie i pracuje w banku. Wszystko można odkręcić. Wystarczy się mocno #!$%@? ;)
@Mystoo: nie myślałeś o wizycie u psychologa? Do tego psychiatra przepisał by Ci leki po których dostał bys kopa. Dodaj sobie do tego jakieś zadanie na czytanie książek, wyznacz godziny w których po prostu nie wolno korzystać ci z elektroniki. Ja w ciebie wierzę, i da się z tego wyjść jeśli już widzisz problem i potrafisz go opisać. Psycholog i psychiatra wydobędą z ciebie gdzie jest tego prawdziwe źródło i będziesz
@Mystoo: wiedząc jaki masz problem i uzalajac się nad soba ze #!$%@? sobie życie jesteś żałosny. Zmień pracę, wyłacz komputer, znajdź jakieś hobby, zacznij uprawiać sport, wyjdź do ludzi i przestań narzekać bo największa krzywdę robisz sobię sam. Weź się w garść i bądź jak chłop, nie jak #!$%@?