Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Hmm takie przemyślenia na dzisiejsza nockę.

Mam rodzinkę, z którą spędziłam święta. Wiadomo jak to z rodziną raz lepiej raz gorzej. Chociaż u mnie częściej gorzej. Święta w sumie minęły w miłej atmosferze, ale gdzieś tam czuję w swoim życiu "pustkę", odczuwam brak bliskich mi osób spoza rodziny.
Naprawdę cieszę się, że mimo panującej sytuacji w mojej rodzinie chociaż święta mogą być udane, ale jest mi źle. Niby mam więcej niż wiele osób, ale jednak jest mi smutno, że nie mam nawet koleżanki, z którą mogę sobie popisać o jakichś #!$%@? czy zadzwonić wieczorkiem czy ma ochotę się spotkać.
Czuję wyrzuty sumienia bo inni mają gorzej i zdaje sobie z tego sprawę, a ja się chyba takimi #!$%@? i przejmuje. (,)

Kurcze chyba czas kończyć wpis bo jakbym miała wypisać wszystkie swoje żale to i tak tego nikt nie przeczyta (,)
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vvertoi: dziękuję bardzo i Ty również trzymaj się ()
@Jaromiszcz: wiesz jestem osobą, która nie zamyka się na ludzi. Naprawdę bardzo lubię towarzystwo innych. Myślę, że chyba coś jest we mnie "odpychającego" co mi utrudnia znaleźć jakichś dobrych stałych znajomych
@AwfulThings ale z wyglądu czy charakteru? Jeżeli to drugie to spróbuj to znaleźć i zmienić. Mam jednego znajomego, który mówił i myślał tak samo i miał rację xd uświadomiłem go czym jest ta rzecz zmienił się i teraz jest lepiej z nim nawet mnie już tak bardzo nie #!$%@? xd może pogadaj sobie z kimś właśnie tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaromiszcz: z wyglądu wbrew pozorom jestem fajna dziewczyna i wiadomo są gusta i gusciki, ale nie powiem o sobie, że jestem brzydka więc nie w tym problem. To musi być coś ze mną od środka. Poruszałam te tematy z paroma osobami. Nikt mi nic konkretnego nie powiedział . Po prostu skończyło się na tym, że taka jestem i na siłę nie zmienię nic tylko muszę szukać odpowiedniego towarzystwa. Wiadomo mam swoje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jaromiszcz: wiesz też ciężko opisać całą mnie w takim jednym komentarzu. Trzeba byłoby mnie bardziej poznać. Jedtme tego świadoma. Tak mnie po prostu naszło na żale na wykop będąc świadoma, że i tak nie jest w stanie mi nikt doradzić :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AwfulThings: myślę, że takie problemy dopiero będą kiełkować u wielu przez covid. Ja sam nie mam wielu znajomych, ale dotychczas moją introwertyczna duszę zaspokajalo nawet mijanie ludzi na ulicy, w sklepach, zwykłe codzienne smalltalki. Teraz wszyscy uciekaja z drogi, są zmęczeni tą ciągłą sytuacją, gdyby nie maski to jeszcze byłoby widać ponure pyski spowodowane pogodą. Myślę że w ludziach gdzieś pod skóra czai się wielki niepokój, który może w końcu zmienić