Wpis z mikrobloga

Jest dobrze, widzę progres, coraz więcej osób jest zadowolonych z gry ( ci faktycznie grają więcej niż 10 h i nie tylko wątek główny) - reszta szukających dziury w cały pewnie siedzi ciągle na YT i szuka na filmikach błędów żeby się pośmiać
#cyberpunk2077
  • 39
  • Odpowiedz
@kizimajaro: od lat nic mnie tak nie wciągnęło w rozgrywkę. Mimo że wiem co i jak dalej z grą jak się toczy to chce się grać dalej i jak najwol iej dochodzoć do misji głównej fabuły - bo im więcej tym coraz bliżej końca
  • Odpowiedz
@cin123654: Ja właśnie dziś zaczelam znowu od 0 nowa postacią ( ͡° ͜ʖ ͡°) chce inaczej rozegrać niektóre wątki + jeszcze raz przeżyć ta historie. No i zrobić wszystkie poboczne, bo nie odkryłam całej mapy przy 1 podejściu, za bardzo fabuła mnie wciągnęła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cin123654: Bo jak się gra w grę to jest super. A jak się ktoś na siłę szuka niedoróbek czy testuje zachowanie AI no to trudno aby się bawił dobrze.
  • Odpowiedz
@Variv: Prawda, ja przez prawie 30 h gry miałem tylko delikatne błędy z powodu kolizji obiektów - to mają do poprawy. Ale jak celowo ktoś szuka to wiadomo że wszędzie znajdzie się błąd. nie ma produktu idealnego.
  • Odpowiedz
@cin123654: Fakt faktem gra jest niedoszlifowana na PC. Wersja na konsole to inna bajka.
Ale ten cały hejt bo jakieś AI średnio działa to jest jakieś szaleństwo.
  • Odpowiedz
@Variv: NIe jestem typem gracza który śledzi NPC i patrzy jak został zaprogramowany, ( chociaż są filmiki z RD2 gdzie pokazują NPC pracującego jako chyba szwaczka która po skończonej pracy idzie do pustego pokoju i sobie stoi)
Wersja PC ma do poprawy kolizję obiektów - to rozwiąże wszelkie problemy.
  • Odpowiedz
@cin123654: kupiłem i odpaliłem dzisiaj.

podczas 5 godzin gry raz musiałem ponownie uruchomić kompa, łącznie 3 razy uruchomić ponownie grę.
1. Wczytały mi się zbugowane krzaki i kaktusy
2. Nie chciała mi się załadować gra
3. Nie mogę podnosić
  • Odpowiedz
@cienki137: Przed chwilą czytałem coś ciekawego na forum, są osoby które nie mają błedów na PC, są osoby którym się sypie , ktoś zauważył :

"Ponoć a raczej na pewno ludziska co mają nie do końca stabilne OC i w Windowsie w podglądzie zdarzeń sypie im : Windows WHEA errors

Właśnie Ci szpecjaliści od OC mają kilku krotnei więcej błędów niż na czystych nie sypiących błędami WHEA
  • Odpowiedz
@cin123654: nie kręciłem sprzętu od czasów intelowskiego E8400. Mam gtx 1xxx nvidii, najnowsze sterowniki itd. itp.. Nie mam jakichkolwiek problemów z jakimikolwiek innymi grami jakie ruszam na pc. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@cin123654: mam 30h na liczniku i tak jak nie jestem jakis mocno zajarany sci-fi, ta gra ma zajebisty klimat. Na XSX w trybie wydajnosc gra się przyjemnie. Jest trochę bugów, ale gra do systemu wywaliła mi się raz. Poprzesuwane kieliszki nie bolą jakoś.

Rownoczesnie gram sobie w GTA 5, ale tam te misje jakies takie przekombinowane, klimatu mniej, nie mam nawet ochoty zwiedzac tego miasta.
  • Odpowiedz
@lukaszlew77: Misje w GTA to misje od A do B, po skończeniu głównego wątku odblokowanej jest może 15 % mapy. W singlu nie ma co robić aby odblokowac mapę, nawet nie ma czego tam szukać - puste miasto.
  • Odpowiedz