Wpis z mikrobloga

Ja się w widzami nie układam i nigdy nie układalem dlatego mnie nie lubią. @retromenager Kto tak powtarza? Nie wiem kto, ale ten ktos żalił sie Pawłowi, ze wykop go nie lubi i musi z nim dobrze żyć i np. chcial sie im przypodobac wrzucajac na portal materialy z pawlem a potem tego pawla pytal czy moze wrzucic. To samo bylo z wiskordem jak go wykop w dupe kopnal. Przymilanie sie, relacje jakies, zdjecia żeby go lubiano za dobry kontakt, ale tez go kopnieto w zad. Mokotowski git juz dawno go dobrze okreslil, ze jest dziwny, bo chce zeby go wszyscy lubili i przez to miesza i wychodzi odwrotnie. Nie układaj sie dalej z widzami dobrze ci szło. Dobra, starczy tego #!$%@? o tobie, bo ja wierzę, ze po świętach zmądrzejesz i juz nie bedziesz dawal powodów, zeby ci wytykac takie i jeszcze większe samozaorania. I błagam cie okuratnie, mocno nie odnos sie do tego, bo ci znowu zajmie pol roku zbieranie sie na odpowiedz tak jak przy aferze translajtowej a sa w zyciu priorytety i musisz miec czas na inne dzialania na wypoku( ͡° ͜ʖ ͡°) Przepraszam tych co maja żal, ze tu sie o nim pisze, ale jako psychicznie chory wykopek chyba moge czasem? A jak nie mogę, to zabieram laptopa i pozbedziecie sie mnie stąd niedługo, bo ja wszędzie moge wysrywa pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kononowicz #sradek
  • 5
@SVETER: "bo ja wierzę, że po świętach zmądrzejesz" i to jest całe sedno. Sławek użył tych samych słów na swoim filmie "wytrwałości w tym w co wierzycie widzowie" - on wierzy w jakiś swój świat ciągle zamiast opierać się na brutalnych faktach. Takim pomyleńcą zostaje tylko wiara w coś co sobie wymyślili i myślą, że właśnie tak jest. Fakty pokazują zupełnie coś innego.
@SVETER: typ doskonale wiedział ze jak wejdzie w uniwersum to będą gościa stalkować tym bardziej ze wyrządza więcej szkody niż pożytku a teraz płacze ze zdjęcia rodzinne, myszy, problemy przez wykop. coraz bardziej mam wrażenie ze gość zyje w jakimś swoim świecie, robi prowokujące nagrywki a potem straszy policją i kompromitującymi filmikami - serio dziwie się ze ta mysza się nie #!$%@?ła i nie dała mu ultimatum najwidoczniej nie przeszkadza jej