Wpis z mikrobloga

Tydzień temu umierający zdjęcia wrzucał z izolatki.

#szczecin #koronawirus

Wołam też @virtroy:

bo napisałeś wczoraj

staram się rozumieć, że masz inne poglądy. Jednak porównywanie covid-19 do grypy jest zwyczajnie nietrafione. To tak jakbyś powiedział że "to 10 dniowa ebola" bo w obu chorobach często występuje gorączka.


jak to się ma do twojej narracji? Pomijając to że zakażenia bezobjawowe ebolą chyba nie występują, a już na pewno nie u 80% zakażonych.
m.....k - Tydzień temu umierający zdjęcia wrzucał z izolatki.

#szczecin #koronawir...

źródło: comment_1608902949xFgT4CEet7eJTMkFXsIwSa.jpg

Pobierz
  • 11
@mister_pink no nie, mireczki już nawet Geblewicza się czepiają, koniec świata.
Może miał niską saturację więc go przyjęli do szpitala i się już mu polepszyło, zwolnił miejsce dla bardziej chorych. Jakby umierał to by nie miał sił na wrzucanie selfiaków ze szpitalnego łóżka.
@cadet: pewnie miał na tyle niską saturację żeby przyjęli go bo to on, szary obywatel by dostał polecenie "oddychać, obserwować" bo osoby które znam i były z tego powodu hospitalizowane przez kilka pierwszych dni potrafiły z siebie ledwo wykrzesać kilka słów przez telefon a gdzie jeszcze sobie #!$%@? selfiaki robić xD
@cadet:

Czepiam się ogólnej narracji, bo ktoś w jeden piątek "trafia do szpitala w poważnym stanie"(foto powyżej) a w następny stoi zdrowy jak rydz, a skoro według tejże narracji covid taki straszny to chyba jednak w ciągu tygodnia nie powinno się tak "polepszyć"? Nic się tu nie spina, kolego.
@mister_pink: dopasowałeś sobie narrację pod przypadek marszałka #!$%@? województwa. Gość by pierdnął to by się go pytali czy zaszyć dupę. Trump też leżał w szpitalu i nic mu nie było ale to nie znaczy, że jak twoja stara będzie umierała to ją przyjmą i po tygodniu będzie śmigać jak nowa.
@mister_pink próbujesz teraz przytoczyć moją wypowiedź w zupełnie innym kontekście, aby dyskusja toczyła się na gruncie jaki Ci odpowiada. Nie będę się wypowiadać jaki polityk siedzi w izolatce i w jakim jest stanie. Wiem że manipulacja i cherry picking to ulubione narzędzia foliarzy ale jak jakiś pojedynczy przypadek niby nawiązuje do mojej wypowiedzi?

Pozwól że odpowiem w kontekście poprzedniego postu, gdzie napisałem komentarz. Porównujesz covid-19 do grypy bo to pasuje do Twojej
@mister_pink to też typowe że zawsze plandemiści cytują tylko tych specjalistów, którzy poglądami wpisują się w narrację. Pewnie zaraz napiszesz że to jedyny wirusolog jakiego nie przekupiła Big Pharma ( ͡º ͜ʖ͡º)
to też typowe że zawsze plandemiści cytują


@virtroy:

Zapomniałeś jeszcze o szurach, foliarzach i płaskoziemcach.
Powtarzam: krytykuję narrację o zabójczym wirusie który jak widać w ogólnym rozrachunku taki po prostu nie jest.
@mister_pink może zbyt pochopnie wrzuciłem Cię do worka plandemistów, jednak widziałem niejednokrotnie jak wypowiadasz się w takich postach. Jeśli nie jesteś plandemistą to wybacz.

Osobiście nie uważam że ten wirus jest śmiertelny dla ludzkości, uważam natomiast że olewanie prostych zasad może sprawić że niepotrzebnie zabije on dużo więcej ludzi. Jeśli maseczka w sklepie sprawi że nie zarażę kogoś słabszego to nie jest dla mnie to wielki problem. Szczególnie że jedna szczepionka jest
virtroy - @mister_pink może zbyt pochopnie wrzuciłem Cię do worka plandemistów, jedna...

źródło: comment_1608986904McUGhEgCOaUTqGzvUUo1ua.jpg

Pobierz