Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu zacząłem spotykać się z mega dziewczyna.
Piękna, inteligentna z poczuciem humoru, bardzo szybko się do siebie zbliżyliśmy i staliśmy się parą. Ciagle świetnie się dogadywaliśmy.
Poznaliśmy swoje rodziny i znajomych wszystko szło w dobrym kierunku.
I nagle wczoraj dostałem jakby z liścia bez wcześniejszej zapowiedzi... stwierdziła, ze to wszystko tak szybko, nie jest jeszcze gotowa na coś takiego i mnie przeprasza ze to wszystko psuje bo zasługuje na kogoś lepszego.
Logika różowych pasków mnie przeraża..

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fe5a5ed4fbb67000ac1f48d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 47
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ludzie, dlaczego od razu ma być ktoś na boku? Prawda jest taka, że nie tak łatwo da się dopasować w parze, może OP jest spoko, ale nie dla niej do związku po prostu. Randki są po to, żeby to zweryfikować. Czasem lepiej zerwać kontakt na początku niż potem cierpieć bardziej po kilkuletnim związku. Nie jest to łatwe, ale nie ma co marnować sobie czasu.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli to było krótkie to dobrze ze powiedziała teraz a nie za pół roku. Nie koniecznie kogoś znalazła, może po prostu stwierdziła że nie może teraz być w związku albo tego nie czuję albo cokolwiek.
  • Odpowiedz
OkiełznanyOnkolog: Skąd ja to znam XDD dwa lata temu też to samo było i u mnie, jeszcze w wigilię się spotkaliśmy, wszystko ładnie pięknie, pierwszy dzień świąt przegadany od rana do wieczora, drugiego dnia już się coś zaczęło psuć, unikała mnie, nie odpisywała i tylko dlatego żeby mi przed sylwestrem powiedzieć że to za szybko, że to że tamto i myk co się okazuje, spotykała się z jakimś frajerem od miesiąca
  • Odpowiedz