Wpis z mikrobloga

@Testdupsko: czekam na oba ale na świąteczny tylko ze względu na możliwość kupna Gogety lol

Step up będzie miał to samo co rok temu + Future Gohan, Namek Goku, Bardock, SSJ2 Goku i Majin Vegeta, Trunks i Zamasu, Cooler, 13, Beerus, Piccolo i Kaioken.
Z nowych LR wszystko do UI Goku lub Nappy
  • Odpowiedz
  • 0
@Testdupsko ja na step up czekam, zobaczymy co da i ile dsów zostanie to może coś pójdzie na inny banner. Może w tym roku na święta też dadzą step upa jak rok temu to 800ds by było do wydania razem z nowym rokiem jeśli by dali 3 kółeczka, gruba zabawa.
  • Odpowiedz
Step-up, z tanabaty biorę za Red coiny Gogete na drugą ścieżkę i pierwszego Vegetto. DSy na poziomie 100, do stepupa pewnie dozbieram na jedną rotacje
  • Odpowiedz
@daray89: ja i moje 2 ds'y jesteśmy gotowi na świąteczne prezenty od Bandai XD Wszystko przepierdzielone na banner z Gohanem, double rate mnie zgubiły. Sporo SSR'ek z singli spadło, ale żadnej LRki niestety
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Testdupsko: ja na step up czekam, bo z tego co pamiętam świąteczny ma tyle featured że nic sensownego się nie da trafić. Kupię sobie teq vegito za coiny pewnie
  • Odpowiedz