Wpis z mikrobloga

Gówniok siostry zawsze się zanosi i płacze kiedy nie dostanie w święta prezentu spełniającego jego wygórowane oczekiwania. I mówiąc wygórowane mam na myśli jakieś drony, playstony, kłady i inne gówno. Rok temu kupiliśmy mu ps4, ale miał tę konsolę dostać dopiero po tym jak zobaczymy jego reakcję na inny podłożony prezent - Wielki atlas zwierząt afrykańskich. Oczywiście się #!$%@? poryczał, później mu powiedzieliśmy, że mieliśmy dla niego jeszcze PS4, ale skoro nie potrafi docenić zwykłego prezentu to PS4 pójdzie dla dzieci w domu dziecka. Bo oni nic nie mają i by wszystko docenili. #!$%@? zrobił się czerwony jak flaga komunistów. Ostatnio truł dupę rodzicom, że już się nie popłacze jak znowu dostanie jakąś książkę i twierdzi, że zrozumiał swoje zachowanie. Mała przebiegła ryjówka. Jestem ciekawy dzisiaj jego reakcji kiedy się dowie, że ten wielki atlas ryb akwariowych to jedyny prezent jaki w tym roku dostanie. Czekam #!$%@?, aż rozpakuje, sztucznie się ucieszy i powie, że super prezent nieświadomy tego, że to #!$%@? koniec. xD

Wesołych Świąt!

#pasta #heheszki #swieta
  • 111
  • Odpowiedz
@sprawiedliwoscponadwszystko: dlatego poniekąd cieszę się, że od rodziny pod choinkę dostawało się u mnie od zawsze pieniądze (wyjątkiem byli rodzice). Można było łatwo przekalkulować co roku ile się uzbiera i czy kupić sobie jakąś tańszą rzecz, czy odłożyć na konsolę, itp.
  • Odpowiedz
@Neq: Wiem. Właśnie dlatego naprawiłbym w taki, a nie inny sposób. Żeby nie było, że dzieciak raz popełnił błąd albo przypadkiem zepsuł i teraz jako zły rodzic nie zapewniam mu wszystkiego, co ważne (sprzęt do nauki)
  • Odpowiedz
@sprawiedliwoscponadwszystko ale on interesuje sie rybkami czy zwierzetamj, ze dajecie mu taki atlas? Ja tez nie bylabym zadowolona z takiego prezentu, za to jak dostalam ksiazke o Egipcie, to pialam z zachytu, bo jako dziecko chcialam zostac archeologiem. Tez troche dziwne zachowanie z Waszej strony. Tak drogich prezentow jak ps4 nigdy nie zrozumiem, ale dawania specjalnie takich, ktore sie nie beda podobaly i to dzieciom, które sa po prostu szczere jezzcze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Tylko jak dziecko ma to docenić jak zostalo rozpuszczone jak dziadowski bicz przez rodzicow, dziecko to tylko dziecko wiele rzeczy nie rozumie albo narazie nie potrafi. Wina starych 100% i nie traktujcie dzieci na poziomie doroslych. XD
  • Odpowiedz