Wpis z mikrobloga

@Zielonykubek: Miasto bardzo ładnie pięknieje, pomieszkiwałem tam przez chwile w zeszłym roku. Byłem zauroczony, mam bardzo miłe wspomnienia i lubię tu wracać. Bydgoszcz ma urok, bulwar przy młynie świetny, piwo w warzelni pyszne, kolacje w Luizjanie rewelka, noclegi w Katarynce super :). Tylko trochę się dziwnych ludzi i mętów kręci poza ścisłym centrum. Generalnie trochę się niepewnie czułem wieczorami
@tegie: Jako Bydgoszczanin z pochodzenia potwierdzam ze Bydgoszcz to nadal dość niebezpieczne miasto w skali kraju, przede wszystkim kujawsko pomorskie jest biednym województwem bardziej pasującym do wschodu niż zachodu, stad tez duży wysyp patologii. Ale fakt faktem ze miasto zmienia się od dobrych 10 lat diametralnie.Jednak wiem ze nigdy nie wrócę już tam na stałe, chociaż z sentymentu prowadzę tam niektóre interesy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@calkowitybrakrozumu: Ja za to musiałem wyjechać tam służbowo na kilka tygodni. Nigdy wcześniej nie byłem nawet w Kujawsko-Pomorskim. O Bydgoszczy znałem tylko pewien dowcip ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie nastawiałem się totalnie negatywnie i nie miałem o mieście zielonego pojęcia (nawet zdjęcia nie widziałem żadnego), a miasto mnie zaczarowało. Pierwsze wielkie wow, gdy wieczorem jechałem na wynajęte mieszkanie i przejeżdżałem obok bazyliki (wieczór, mgła, światła...). Potem było