Wpis z mikrobloga

  • 1167
Ależ ten czas leci, dziś mija miesiąc od kiedy Prestiżowy Gruz jest w moim posiadaniu xD Jestem mile zaskoczony, bo ani razu się nie popsuł, ani razu nie padł na kolana, przez ten czas zrobione jakieś 2000km. Średnie spalanie około 13.5L

Koszty istotne wpływające na stan techniczny i bezpieczeństwo do tej pory są na poziomie wkładu początkowego w przecięte auto, bo jest to około 2500-3000zł, przypominam, że kosztowało zawrotne 6000zł ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podsumowując jest zajebiście i będzie jeszcze lepiej xD

#prestizowygruz #samochody
Kejran - Ależ ten czas leci, dziś mija miesiąc od kiedy Prestiżowy Gruz jest w moim p...

źródło: comment_1608730985TfllFHD82Y0SaBYoMdP1EA.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kejran: wiem, miałem przyjemność okazjonalnie jeździć BMW i750 więc atuty wielkiej, luksusowej limuzyny są mi znane (:
  • Odpowiedz
@Kejran: spalanie całkiem fajne, ale tu gdzie mieszkam byłoby z 20l i nie byłoby już śmiechów XD szanuje cały program, kiedyś kupię coś tak egzotycznego
  • Odpowiedz
@jalop @Kejran Kurczę, jak czytam, kiedy ktoś narzeka na spalanie 13-14l/100km w takim aucie, to sobie myślę, że co jest nie tak, przecież to jest mega przyjemne spalanie. :D Swoją drogą, @jalop - ja każdego dnia jeżdżę bestią, co bardzo często pali ponad 90l/100km, to fajnie wygląda. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
ale te lampy to wypoleruj ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Matthei: polerowanie gówno daje. To dobry zabieg, jeżeli chcesz puścić auto na handel, ale na dłuższą metę wchodzi w grę tylko wymiana lamp na nowe.

Generalnie efekt na kilka miesięcy, może w porywach do 1,5 roku jeżeli używasz wosku. Praktycznie nie ma środków, które zabezpieczą przed ponownym matowieniem. Był kiedyś taki dwuskładnikowy środek z utwardzaczem, który podobno
  • Odpowiedz
@Matthei: no wiadomo :) Też planowałem polerowanie lamp, pomyślałem, że może warto zapłacić komuś za taką usługę i doszedłem do wniosku po wielu lekturach, że nawet najtańsze, nowe reflektory będą świecić lepiej i dłużej. Niestety - jak już raz się zedrze zewnętrzną warstwę zabezpieczającą, to dupa, bo prawie nikt nie pokryje nam reflektora dobrej jakości, trwałym na warunki atmosferyczne środkiem, lub będzie to kosztowało więcej niż nowe lampy.
  • Odpowiedz
@Kejran jak się coś popsuje to zapraszam na pw :) myślę że zrobię dużo lepsza cenę niż IC :) a i jeszcze gratis się jakiś znajdzie :) (nie jest to reklama :) pracuje w sieciówce i poprostu lubię twoje wpisy)
  • Odpowiedz
@Kejran: szacun, ja ciagle zbyt mocno trzęsę dupa przed kupnem gruza z takiej półki i nie mogę sie przemoc, choć mi się to marzy. Z tym, że jeżdżę w zasadzie jedynie autostrada i każda awaria rodzi spore problemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz