Wpis z mikrobloga

  • 1167
Ależ ten czas leci, dziś mija miesiąc od kiedy Prestiżowy Gruz jest w moim posiadaniu xD Jestem mile zaskoczony, bo ani razu się nie popsuł, ani razu nie padł na kolana, przez ten czas zrobione jakieś 2000km. Średnie spalanie około 13.5L

Koszty istotne wpływające na stan techniczny i bezpieczeństwo do tej pory są na poziomie wkładu początkowego w przecięte auto, bo jest to około 2500-3000zł, przypominam, że kosztowało zawrotne 6000zł ( ͡º ͜ʖ͡º)

Podsumowując jest zajebiście i będzie jeszcze lepiej xD

#prestizowygruz #samochody
Pobierz Kejran - Ależ ten czas leci, dziś mija miesiąc od kiedy Prestiżowy Gruz jest w moim p...
źródło: comment_1608730985TfllFHD82Y0SaBYoMdP1EA.jpg
  • 103
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Kejran: Zawsze podobał mi się w220 i pomyślałem sobie że dzięki słabiej opini to i maybach na w220 będzie kosztował czapkę śliwek jakieś 30k Srogo się pomyliłem 1,5 bańki najtaniej. Najmniej tracąca wartość limuzyna w dziejach


@marcin-bialas111111111111111: W220 jest dużo a maybacha to nigdy na drodze nie spotkałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ile ich tam naklepali kilkaset?
@Kejran sam ostanio kupiłem stare 98 rok i jest świetnie, nawet moja nowym gówno autkiem już jeździć nie chce. Oczywiście nie takie potwora jak ty xd
@Kejran: I jak dołożysz jeszcze trochę to będziesz jeździł i będziesz zadowolony, bo to bardzo dobre auta. O ile nie jest naprawdę dojechanym trupem i nie zdążył zgnić. To, że co raz będziesz musiał wymienić jakąś pierdołe, to norma w 20 letnim aucie. Bekę z w220 kręcą tylko osoby, co nie znają tego auta.
Zawsze mówię, że problemem jest brak kasy na ekspolatację tego samochodu, ludzie je dojeżdżają na maksa bo