Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

W przyszłym roku w księgarniach wyląduje trzeci tom serii Bobiverse. "Wszystkie te światy" Denisa E. Taylora zapowiedziano na 29 stycznia 2021r. Czwartą a zarazem ostatnią część zaplanowano na okres wakacyjny. Poniżej okładka.
O cyklu słyszałem same peany i zachwyty więc zbieram w ciemno, dwa są i ruszam z maratonem bliżej premiery czwórki.

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #mag #dennisetaylor #bobiverse
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

W przyszłym roku w księgarniach wylą...

źródło: comment_1608674156X9ISIwJipxV0k7dbcN76b6.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Whoresbane: No kurde, wygrzebałbym ci kilka fragmentów infantylnych dialogów czy porównań/ refleksji autora (o co nietrudno, bo podczas lektury człowiek co i rusz zgrzyta zębami z zażenowania), ale nie mam teraz dostępu do książki. Niemniej jak kiedyś będę miał, to mogę specjalnie dla ciebie zrobić kompilację. Generalnie moja opinia jest tożsama z tym, co ktoś napisał na lubimyczytac, tylko że ja dałbym 4, może 5.

I żeby była jasność, "Północ" i
  • Odpowiedz
ale to wciąż najlepsze co mamy w kraju

@Whoresbane: To jest dość odważna teza. Co prawda nie jestem ekspertem w zakresie polskiej fantastyki, ale na tę chwilę wciąż wyżej cenię Sapkowskiego czy Grzędowicza, a i cykl Brzezińskiej ("Saga o zbóju Twardokęsku") zapowiada się dobrze.
  • Odpowiedz
@tak_ze_ten: Sapkowski skopał zakończenie Wiedźmina i już Trylogia Husycka jest lepsza ale wciąż gorsza niż Meekhan. Grzędowicz to najnudniejsze i najgorsze co czytałem w naszej fantasy, już przy Achai lepiej się bawiłem.
  • Odpowiedz