Wpis z mikrobloga

Mordy, ostatnie pytanie odnośnie Loewe 7.
Warto dać za niego 190zł?
Po szybkim przejrzeniu perfumehub widzę, ze jeszcze w tamtym tygodniu był dostępny za 199 zł, ale czy ten zapach jest w ogóle wart tej ceny? Na polskiej fragrze opinie są podzielone. Parametry też podobno nie są zbyt potężne.
#perfumy
  • 19
  • Odpowiedz
@dmnbgszzz: właśnie nie wiem czy podobające bo chcę jak zwykle walnąć blinda:) Po nutach wygląda całkiem spoko, ale jeśli ma parametry kranówy albo wali syntetykiem to nie będę się w to pchał.
@bydgoszczvx: przy moim szczęściu będzie kolejny drop tego samego dnia:)
  • Odpowiedz
@Pan_Beniowski: Żaden to wyznacznik, bo każdy ma inny gust, ale oceny 4.13/5 na Fragrze(1392 głosy) i 7,5/10(137 głosów) na Parfumo pozwalają sądzić, że z reguły ludziom się podoba. Paski wkazują na dobre parametry, chyba, że jakaś reforma je dopadła. Myślę, że spokojnie dorwiesz dekant na tagu #rozbiorka jeśli nie chcesz ryzykować blindbuya całej flaszki.
  • Odpowiedz
@Pan_Beniowski: Loewe 7 to pierwszy dekant który kupiłem od Doktora Adziaka i od niego zaczęła się moja przygoda z perfumami. Jak go kupisz w takiej kasie i Ci nie siądzie, to odkupię go od Ciebie, bo właśnie sam szukałem, ale cena się #!$%@?
  • Odpowiedz
@dmnbgszzz: nie będę się bawił w żadne odlewki, będziemy się blindować:)
Liczyłem, że ktoś odwiedzie mnie od tego pomysłu, ale że nie ma żadnych głosów na nie to wezmę. Poczekam jeszcze 2 dni, może trafi się jeszcze jakiś nieopłacony tester z ostatniego dropu na elnino.
  • Odpowiedz
@Pan_Beniowski: Ja bym kupił i wg mnie 1,90zł/ml za L7 to dobra cena. Nie ma co czekać na te rzuty po 150zł. Duzej różnicy nie ma, a patrząc po aktualnych cenach to zawsze w tej samej cenie odsprzedasz.

Aktualne wersje są jak najbardziej OK, nie "dają" tak kościołem jak te pierwsze, mniej kadzidła itp. - dużo osób odbiera to na minus, więc opinie m.in. o słabych parametrach. Na mnie spokojnie
  • Odpowiedz
@Pan_Beniowski: Loewe 7 już dawno nie był za 199 zł, a to co widziałeś to błąd w jednej perfumerii, który generuje im się jakoś raz na kilka tygodni. Za produkt trzeba dać z 250, tester z elnino taniej, ale rozchodzi się w 5 minut, więc ciężko go kupić. Polecam te 15 ml z allegro, zapach jest bardzo ciekawy, ale według mnie Loewe 7 Natural jest o klasę wyżej i znacznie
  • Odpowiedz