Wpis z mikrobloga

@jmmzon: Chodzę tam już od jakiegoś czasu, najpierw do jednej stomatolożki, ale przestała tam pracować, potem do drugiej. Swojego czasu też przez kawałek czasu zaniedbałam sprawę zębów, więc dziura mniejsza tam, tam nieco większa, tam mi się ułamał kawałek zęba z tyłu. Pierwsza wizyta to pełen przegląd, RTG, ustalenie planu leczenia, co najlepiej zrobić na początku, co można później. Możesz o wszystko wypytać. Nigdy nie czułam się lekceważona czy wyśmiana. Jedyne
@jmmzon: Pierwsza wizyta, to przegląd zębów z każdej strony, zdjęcia, RTG itd. Po tej wyzycie dostaje się kompleksowy plan leczenia. Przed rozpoczęciem leczenie zlecą zapewne jeszcze higienizację. A potem już stricte leczenie.

Ja chodziłam do Kingi Ptak. I bardzo sobie ją chwalę.
@jmmzon: implantis, ceny raczej ok, w jednym gabinecie mi powiedzieli 400-600zł za wypełnienie więc 200-250 w implantisie to chyba normalna cena. dr. Wyczółkowski i Smółka polecam, plan leczenia robiła dr. Czernilewska i też bardzo miła, wysłuchała co potrzebuję, wszystko wyjaśniła i dużo się dowiedziałem.
@jmmzon: ja miałem parę lat temu naprawdę zły stan, kolega polecił mi panią Magdę Zając z ul. Środkowej - i jestem jej klientem do dziś, chodzi do.niej mój ojciec, moje siostry i żonka. Fajna, pozytywna osoba, ceny umiarkowane, terminy dość długie - ale warto.
@jmmzon A, zapomniałam wspomnieć o konkretnej dentystce - dr Miśkiewicz. Była bardzo miła, zwłaszcza że akurat część zaniedbań wzięło się z głębszych epizodów depresji i w ogóle nie oceniała, ba, była bardzo miła i delikatna w tym temacie. Raz się śmiałam, przepraszając, że przyszłam w czarnej bluzce w sierści mojego białego kota, to się śmiała, że "ooo, sama mam kota, to wiem jak to jest" :D